Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problem Z Małymi Roślinkami.


Pineapple

Recommended Posts

Tak AF.

Powiem tak to jest druga uprawa na coco. Wcześniej te same warunki miał magic bud z paradise seeds i urusl henialny, bezproblemowy i wielki... Nawozów używałem i używam teraz od GHE one part z tabelo na coco + boosster i PK (oczyścicie tych dwoch ostatnich teraz nie podawałem)

Wiec jakieś doświadczenie mam, chociaż ostatnia uprawa po prostu byla genialna, niczym się nie przejmowałem tylko podlewałem co 4 dni i miałem najlepszego krzaka ze wszystkich. Wzorowe coco... a teraz lipka ;p

Wczoraj dorzuciłem jeszcze dwa AF ale tym razem w mniejsze doniczki i na start zrobiłem mieszankę coco+ziemia. Mozę tak dadzą rade.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To ja się pytam. po jaką cholere wrzucasz AF?

do indora zdecydowanie nie polecam AF.

a napewno nie polecam trzymac w jednym boksie af i normalnych odmian. Bo cindy będzie wielka, a z AF plon będzie marny, bo będzie miał mało światła. Musisz kombinować i podkładać coś pod doniczki.

No i kwestia fotoperiodu.

nie możesz trzymać normalnych odmian na wegu przez wieczność. Po jakimś czasie będziesz musiał przełączyć na 12/12. a AF'y na 12/12 marnie będa rosły. czyli w moim mniemaniu marnujesz miejsce w boksie.

Jak AF, to w jednym boksie mogą być tylko AF'y. nigdy nie mieszaj.

A te AF'y które dostały po dupie na starcie, to raczej będa mega marne, także potrzymaj jeszcze troche i zobacz jak się rozwijają.

Jak dalej będzie lipa, to wywal.

A nawozy stosuj tak jak GHE zaleca. w przypadku mixa coco-ziemia, na start nie musisz dawać nawozów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Posadziłem af razem z cindy ponieważ znajomy miał takiego mixa. Najgorzej na tym nie wyszedł. Trzymał na wegu roślinki 6 tyg a na ostatnie 3 tyg kwitnienia AF zmieniłl światło na12/12 i af doszły elegancko. Wiec uznałem, ze to dobry pomysł. Nawet jeśli miałbym wyrzucić teraz af to nie wiem czy będzie to dobry pomysł. Zostanie mi pod 250w lampą dwie Cindy z czego jedna z nich niestety tez miała trudny początek i nie wiem czy da rady... W najgorszym wypadku miałbym tylko jedna Cindy co w ogóle się nie kalkuluje Nie mam już żadnych pestek... Gdybym miał chociaż regulary zwykłych baz AF to bym jeszcze dosadził. Ale realia są takie, ze fundusz mi nie pozwala, a do czasu jakbym je zdobył minęłoby w cholerę czasu...
Jesli chodzi o stan roślinek to poprawił się od kiedy dostały nawóz z ureulowanym pH wiec duża nadzieja ze będą dobrze rosły... Zła nowina jest taka ,że Cindy cierpi dalej.
Masz jakieś rady, sugestie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W tym sensie. Wydaje mi się, że po tym jak mają trudny początek dłuższy weg im nie przeszkodzi, tak jak wczesniej pisałeś trza będzie trenować ostro. Chce je trenować i jeśli to możliwe to przez cały okres weg'a. Poza tym liczę na to, że jak przyjdzie czas na WR to cindy bedą miały w ch... miejsca

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+