Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Problem Z Małymi Roślinkami.

Pineapple

Recommended Posts

Witam.
Roslinki maja ok 5 dnia i cos je dreczy... Zastanawiam sie nad przelaniem, chociaz wydawalo mi sie ze na coco nielatwo jest przelac. Poza tym sa jeszcze mlodziutkie wiec nie wiem jakie korzonki moglbym podtapiac. W sumie juz sam sobie odpowiedzialem

Looknijcie na fotki i powiedzcie co moze im dolegac.
Warunki:
100% coco
temp. w granicach 30 stopni(ale chyba termometr nawala bo wydaje mi sie, ze jest zdecydowanie chlodniej)
nawoz od 4 dnia w milimalnych ilosciach na rozsade.
Wezcie pod uwage ze stan roslinek pogorszyl sie przed podaniem nawozu, podalem go z z mysla, ze cos pomoze.
Zaznaczam tez ze 3 inne maja sie niezle i nic im nie dolega oprocz powolnego wzrostu.
Poprosze o pomoc bo mi nasuwa to jakas plesc... na sama mysl zle mi sie robi.
Pozdr.

jak to ph, to na 99% dolomit nic nie da, o ile nie pogorszy.

jest to uprawa indor, a naprawde sporadycznie w indorze pojawiają się problemy ze zbyt niskim ph, w polskich kranach płynie raczej zasadowa woda.

także polecam kupić phmetr, zbadać ph i je wyregulować. Nie pamiętam jakie sa idealne wartości dla coco, ale wydaje mi się, że hesi podaje jako idealne do uprawy coco ph 5,8-6,2

jaka to odmiana?

jak ec?

dlaczego płukałeś wodą?

chłopie w coco nie masz bufora tak jak w ziemi. coco jest zupełnie jałowe, musisz dawać roślinom jeść.

W końcu... bo każdy pieprzy że przenawoziłem.

Roślinki miały 5 dni, kiedy podałem pierwszą dawkę nawozu, zgodnie z zaleceniem producenta. Zrobilem to zaraz po fakcie, gdy zauważyłem te zmiany. Nie wiem jakie ec. Odmiana Cindy 99 i White Ryder.

Teraz po podaniu nawozów z uregulowanym PH dwie odżyły i puściły nowe listki. Jedna ze zdrowych(cindy) dzisiaj dostała po dupie i jestem w kropce.

Bądźmy dobrej myśli, że i ta odbije.

te rydery, to AF?

cindy, fajna odmianka

jak uprawiasz w coco, to masz zapewne do tego przeznaczone nawozy. A kto ma lepiej wiedzieć, jak dozować jego produkty niż on sam. a zauważ, że uznani producenci każą lać swoje odżywki już od kiełka.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+