Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana - Lek Na Menstruację ?


RasTafari

Recommended Posts

Myślę, że najlepszą postacią podania byłby olej haszyszowy rozpuszczony w oleju albo glicerynie (można kupić w aptece, ma słodki smak i nie jest tak mdła jak olej, co w przypadku dolegliwości z miesiączką ma znaczenie). Co do samej odmiany, to myślę, że w celach czysto medycznych nie mają aż tak dużego znaczenia inne kannabinoidy, niż THC i CBD, bo po prostu jest ich mało A to jest głównie sativa, myślę więc, że każda sativa się nada.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do samej odmiany, to myślę, że w celach czysto medycznych nie mają aż tak dużego znaczenia inne kannabinoidy, niż THC i CBD, bo po prostu jest ich mało A to jest głównie sativa, myślę więc, że każda sativa się nada.

Tutaj się mylisz bo kannabinoidów w ganji jest trochę(ok. 60 o ile dobrze pamiętam) i wiele z nich(jak np. 9 ostatnio odkrytych - ciekawe że także w Mexican Sativa) ma obiecujące właściwości.

Co do odmiany to myślę że warto bo widziałem wiele pozytywnych opinii o tej odmianie. Polecam Ci zrobić eksperyment i zasadzić także klasyczną medyczną odmianę dla porównania(np. Afghan Kush albo Trainwreck) i skonfrontować jej działanie z Kali Mist(tylko przetrzymaj ją troszkę dłużej dla CBD).

P.S.

Gdzieś czytałem że Kali Mist teraz to nie jest już tak dominująco sativowa - podobno zamiast 85% sativy jest jej tam ok 60%

P.S. 2

Relacjonuj eksperyment

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Eksperyment przeprowadzę. Już biorę się za szukanie Afghan Kush Czyli roślina aby zwiększyła swe CBD , powinna mieć już mocno brązowe wszystkie włoski, prawie że czarne tak ? Po prostu potrzymać ją do momentu prze kwitu ? Postaram się prowadzić pamiętnik moich roślinek z uwzględnieniem, że są przeznaczone do celów medycyny. Tak jak mówisz, chciałbym eksperymentować i sprawdzić która z roślin będzie miała bardziej lecznicze działanie, np. właśnie na menstruację u kobiet. PS> Afghan Kush, Trainwreck ... Out-Door w Polsce to wypali ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sam będę sadził Afghan Kusha i planuję go potrzymać do dojrzałości myślę że wtedy wytworzy się najwięcej CBD i jednakowo THC; które przy przechodzeniu ze stadium z fot. 4 zaczyna zanikać a w jego miejsce pojawia się CBD. Jak zaczną przekwitać to zacznie wrastać poziom CBD ksoztem THC.

Z outdoor coś tam wyjść to wyjdzie ale nie będzie to w pełni medyczny susz ponieważ nie będzie w pełni dojrzały, nie osiągnie pełni swego potencjału(CBD które wytwarza się przy końcu kwitnienia).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Niestety plany o Kali Mist zostały pogrzebane. Zamiast Kali Mist zastosuje inne odmiany, czy a by dobrze działają na menstruację w różnych podanych formach. Eksperyment będę relacjonował, warunek : udany out. Tematu proszę nie zamykać, ponieważ jeszcze tu wrócę z naszą Kali Mist, być może z in Jeśli chodzi o tytuł tematu, to prosiłbym adminów o zmienienie go na " Marihuana - lek na menstruację ? "

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+