Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Palikot O Paleniu Trawki


kingjohn

Recommended Posts

dość archiwalna wypowiedź. dziwię się, że istnieja ludzie, którzy tego nie widzieli.,

Sam Palikot. fakt dziwak i czasami cos walnie nie tak. Ale poza tym zajebisty gosć. Miałem okazje być na jego wykładach (na zajęcia "Teorie strategii" prof zaprosił gościa. Był nim palikot.) zero słowa o polityce itp. Zasadniczo gość jest tak inteligentny i tak dużo wie na różne tematy, że szczęka opada nam zwykłym studentom.

A to jako ciekawostka:

Zajęcia prowadził prof. zw. dr hab. Obłój Krzysztof, prywatnie przyjaciel Palikota. Dla ludzi po/w trakcie zarządzania na dobrej uczelni (nie "wsgng- wyższa szkoła gotowania na gazie") chyba nie musze tłumaczyć kim jest obłój. Dla ludzi niewtemacie- Mój odnośnik encyklopedyczna wiedza. A tak obyczajowo, jest uważany za jednego z "góru" zarządzania strategicznego w polsce.

A może zauwazyliście taką zależnosć, ze ludzie na poziomie raczej zadają się z innymi ludźmi na poziomie (inteligencja i kultura)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tyle, że mówi:) Ważne co mówi, ale ważniejsze w polityce jest kiedy mówi, abstrahując od wiedzy jaką posiada, czy osobistych poglądów. To co się mówi między znajomymi w jakiś sposób określa "ja" w oczach innych. To co się mówi publicznie buduje wizerunek "ja" w oczach milionów. To mógł powiedzieć tylko ktoś o jego opinii, niezależnie czy mówił szczerze, czy nie, ważne że powiedział. Fajnie, że się z tego cieszycie, fajnie że piszecie o zarządzaniu strategicznym, o jego inteligencji, tylko co to CenzurA ma do rzeczy:)? To było powiedziane przed kampanią prezydencką. Niedługo przed utworzeniem ruchu poparcia palikota itd. Oczywiście w naszej sytuacji trzeba się cieszyć z drobiazgów - patrz: ochłapów rzucanych w konkretnym celu. Dlatego dla mnie zawsze Mikke> reszta. Typ zdobywa poparcie, a ryzykuje stawiając "racjonalnie -rewolucyjne" tezy gdy się go pytają. Jeżeli obraziłem czyjeś sympatie polityczne, trudno. Jeżeli oceniłem osobę nie wypowiedź, trudno. Jeżeli mimo ogólnodostępnej ze wszech miar państwowej edukacji nie zaczniecie myśleć swoim rozumem, a nie polegać na autorytetach, czy inteligencji innych, wasza-nasza strata. Nie mówię o działaniu, ale o myśleniu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+