Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Starsze liście tracą wigor i usychają


lgorek

Recommended Posts

Witam

Mam dziwną sytuacje ostatnio długo nic nie działałem i teraz mam coś i na każdej roślinnce są takie objawy dodam że na początku wszystko było ok. Ale nie wiem czy nie pomyliłem wody na flo i nie podlełem taką. Jak widać są to tylko starsze liście, są bardzo kruchę oraz w większości przypadków dalej są zielone.

Co im dolega:
- za dużo nawozów
- za niskie ph
- coś innego

Jeżeli tak to co by tu robić, dzisiaj podlalem roslinki sama woda z wodnym roztworem wapnia aby zmienic odczyn.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przydaloby sie gfdybys napisal troche wiecej informacji. Niz nie powiedziales jak czesto nawozisz ile i co podajesz, jaka ziemia i jakim ph podlewasz.

DOdatkowo liscie nie powinny miec stycznosci z ziemia. Jak wentylujesz pomieszczenie?

Napisz tez wiek roslin i co w jaki sposob mogles pomylic wode z nawozami na flo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przydaloby sie gfdybys napisal troche wiecej informacji. Niz nie powiedziales jak czesto nawozisz ile i co podajesz, jaka ziemia i jakim ph podlewasz.

DOdatkowo liscie nie powinny miec stycznosci z ziemia. Jak wentylujesz pomieszczenie?

Napisz tez wiek roslin i co w jaki sposob mogles pomylic wode z nawozami na flo.

ogolnie nawoze caly czas ale w malych dawkach, co jakis czas daje wieksze dawki (co 2 tygodnie), ziemia ciezko powiedziec sam nie wiem ale powinna miec okolo 7ph. Obecne podlewalem kranowka bo nie mialem czasu na co innego. Wczesniej kupowalem destylowana i wszystko sam robilem ale nie bylo czasu teraz bedzie weicej to pasuje tak zrobic. Ogolnie temperatura jest okolo 20stopni, co 2 godziny na 15 min wlacza sie wentylator wdmuchujace swieze powietrze. Rosniln wiek ciezko powiedziec bo nie pamietam ale pewnei tak 14-20dni wiem ze male bo je zaniedbalem. Pomylilem sie poniewaz byly takie same butelki jedna na flo drugi na weg. I po kilku dniach jak chcialem podlac nie pamietalem ktora jest ktora, zdarza sie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+