Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Problem Sweet Edi


WeedSmoker

Recommended Posts

Mam problem z Sweet Edi'm, narazie małego kalibru (tak myślę), ale lepiej zapytać...

Więc tak: dostałem od kumpla nasionka Ak47 automatic, mysle włoże jedno do boxa i zobaczymy co wyjdzie... Ale po pewnym czasie kumpel mówi że się machnął i dał mi nie te ziorka o których jest mowa tzn. dostałem ziarenka Sweet Edi a one są na out'a, i tu zaczyna się problem:

Jak zrobic zeby roślina przetrwała w boxie, badz jak zrobić aby wysadzic ja na outa na wiosne??

Zaczałem nawet trening LST, ale to może nawet pogorszyć sprawe...(chyba)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak teraz da 12/12 i pobierze klony za 2-3 tyg to ile mcy ma je trzymac na chacie? :laugh: WeedSmoker normalnie mozesz uprawiac SE w boxie, tylko nie przeholuj z wegiem, zeby Ci sie pomiescil.Jak uznasz, ze zajal juz wystarczajaco duzo miejsca w boxie, to przelaczasz fotoperiod na 12/12.Tylko pamietaj, aby zostawic jeszcze troche miejsca krzaczkowi, bo na flo na bank jeszcze urosnie Najlepiej by bylo, gdybys podal wymiary boxa, oswietlenie i zalaczyl foto krzaczka :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+