Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spis sprzętu, co dokupić i jakie donice - mazar :)DP


ppsw

Recommended Posts

hmm a sama lampa mi wystarczy mh , starter z hps pasuje? Cyfrowy mam lumatek super lumens , no domyslam sie ze najlepiej by bylo dokupic mh 400 bo hps ma 600w i do tego mh starter i dowalic do winga jeszcze mh? jest opcja na 2 lampy w adjust a wing ino z mh + hps'a razem bedzie cie[pllo w h*j na pewno wiec najlepiej chyba same mh na veg a hps na flo tak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kupujesz taka lampe MH jaka masz i hps czyli jak masz hps600w to i taka sama musisz kupic MH, jak sam powiedziales masz cyfrowy balast co oznacza ze tam nie ma zadnego startera. co do reszty to po prostu przesadzasz IMO nie ma sensu kombinowania na 2 lampy, mh na weg - hps na flo i jest miodzio. Tu chodzi o spektrum swiatla nie ilosc lum.( choc to tez wazne )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czilas powiem tylko tyle, jak zapewnisz roslinom wszystko co potrzeba + lecisz na dobrych nawozach+dodatki korzenne a nie na jakis biohumusach itp to mozesz miec mase korzeni nawet w 20L. Wszystko kwestia warunkow

To o tym nie wiedziałem, a nie jest tak, że po pewnym czasie automat zaczyna kwitnąć i korzenie poprostu sie nie rozwijają dalej?

Coraz bardziej jestem skłonny do zainwestowania w porządniejsze nawozy, bo widzę że to duuużo zmienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+