Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Big Band problemos


ryojii

Recommended Posts

Witam. Kupilem nasiona 3x femi auto Big Band. Minęły 2 miesiące a one jak narazie pokazaly tylko płeć, nic nie puchną.. Oświetlenie 18/6. Nie rozumiem czy cos zle robie ale nie wydaje mi sie.. WRy zawsze juz mi dojrzewaly a te śmieszne BigBandy chyba nie zamierzają. Przestawilem światlo na 12/12 bo ile mozna czekac. Czy to cos pomoże? nie wiem.. Jakies porady?? pzdr Ryo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pomoże, zacznie kwitnąć, ale jak już na 18.6 zaczęła kwitnąć to mogłeś zostawić

Tak wiem. Tylko, że one pokazaly pleć miesiąc temu!! I nic sie nie dzialo przez kolejny miesiąc, jedynie co to rosly w góre :/, dlatego też przestawilem oświetlenie 12/12. Nic nie warte te automaty.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawozy to Hesi bloom complex i super vit.. Nie wydaje mi sie ze jest to przez nawozy. Oświetlenie hps 250w 18/6, a teraz juz 12/12. Wielkosc boxa 60x80. Wyczytalem na forum, że to po prostu takie geny pestek.. Wiec chyba problem rozwiązany.. Osobiscie nie polecam Big Band auto femi z trawka.org.. Przez 2 miesiace mozna miec gotowe palenie np WRa czy DRa.. dzieki pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+