Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dready Syntetyczne


Gość

Recommended Posts

Jaką taką wiedzę to ja mam bo miałem swoje dredy, warto było poczekać te 2 lata aż włosy wyrosną i mieć satysfakcję że to własne.

A ty z sztucznymi jak pisałem uważam za pozerów

Można czasem wyhaczyć na allegro naturalne dredy, to już lepsze rozwiązanie

(i nie buzuj tak smoker xD )

Pozera ? Na jakiej zasadzie ? Myślisz że jak masz naturalne dready to jesteś "true" ?

Nie każdemu pasują długie włosy i nie każdy chce wyglądać przed ich zrobieniem jak przysłowiowa "c**a".

Dlatego Smoker, kup lepiej naturalne dready choćby na allegro... czy jak masz dostęp do włosów... nie jestem tak bardzo w temacie ale miałem do czynienia

z syntetykami i są okropne !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I'am ja nie buzuje tylko denerwuje mnie to że ktoś pisze coś zupełnie nie wnoszonego nic do tematu :peace: czyli mam rozumieć że jak twoja kobita doklei sobie paznokcie, to też jest dla ciebie pozerem tak?. A wracając do tematu, kiedyś u koleżanki widziałem taki patent jak doczepiane włosy, i zastanawiałem się czy jest coś takiego tylko że z dreadami, bo zanim mi włosy urosną to JA PIER*ole

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pozera ? Na jakiej zasadzie ? Myślisz że jak masz naturalne dready to jesteś "true" ?

Nie każdemu pasują długie włosy i nie każdy chce wyglądać przed ich zrobieniem jak przysłowiowa "c**a".

Dlatego Smoker, kup lepiej naturalne dready choćby na allegro... czy jak masz dostęp do włosów... nie jestem tak bardzo w temacie ale miałem do czynienia

z syntetykami i są okropne !

dlatego dready nie sa dla wszystkich

pozdro wytrwali

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurde panowie, tu nie chodzi o poglądy kulturowe i religijne tylko o fryzure. Jedni wolą poczekać chwilke i mieć dredlocki a drudzy też chcą mieć dready ale nie chce im się czekac aż im włosy urosną i sobie zrobią na jakiś czas syntetyki, ja chciałem osobiscie sobie takie coś zrobić, tylko i wyłącznie z tyłu głowy a potem jak by mi włosy podrosły, to na całej głowie. I skończcie te gadki z tymi pozerami i resztą, bo nie o to tu chodzi :peace: :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

smokerweed trzymam kciuki dawaj następny dredziasty w rodzinie B) , debili co próbują dzielić szufladkując stynteyk nie syntetyk olewam z góry moczem, bo nie oto tu chodzi by dzielić ludzi, a oto by nauczyć sie toleranyjności
Widziałem wiele typów dreadów równiesz synetyczne i mieszanki i świetnie to wyglada, a jak komuś się niechce zapuszczać i mieć min. 2 w plecy to tylko i wyłacznie kwestia prywatna
Zasiej grzywe, niech inni zazroszczą i idą w twoje slady ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+