Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kupno wagi


canna3

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

ja posiadam wagę z dokładnością do 0,01g i jest niezawodna, a zwiększona dokładność wierzcie mi wiele razy wam się przyda(np jak chcecie ziomkowi odbić dokładnie kulę, ze znajomością wagi bez nieporozumień). koszt takiej wagi to min. 70zł(no chyba że macie taniej po znajomości)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te tanie wagi nie są dokładne. Lepiej zainwestować w jakąś porządną. Mam tą taką z allegro za ok 6zł (przesyłka 20). No nie powiem waży dobrze, ale żeby mieć pewność trzeba ważyć kilka razy. Prawie za każdym razem inny wynik podaje (dokladnosc do 0.1g) tak plus minus 0.2g. Zależy w którym miejscu położę na wadze zmienia się wynik ;D No, ale czego chcieć za 6zł... One wszystkie prawie tak samo wyglądają :P. A właśnie i one są troche zepsute. Wszystkie, ponieważ to plastikowe zamknięcie naciska na wagę przez cały czas gdy jest zamknięta. Jak nie macie żadnej wagi i za dużo hajsu to jednak polecam ;D Mi się przydała już w różnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+