Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przypał i Bezpieczeństwo


Bełcik

Recommended Posts

"Doremu to jest mysl !! tylko ch****o bo nie mam gg "

Jemu raczej chodzilo o podpis na forum, ktory pojawia sie pod kazda, Twoja wiadomoscia :)

"kupowal ktos z was kiedys pestki i tacy panowie przyszli sprawdzic czy dobrze kurz łapią :pies: ?? w sesie bez innej przyczyny zjawiaja sie z mila wizyta na rozmowe itd ??? "

Na szczescie, jak dotad-nigdy!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak zamawiam nasiona, to zawsze na adres kogoś, kto z uprawą nie ma nic wspólnego, lub

"POSTE RESTANTE" jednak nie każdy seedbank ma to w ofercie, ale uważam, że jest to jednak najbezpieczniejsza forma.

Dajmy na to nazywam się Grzegorz Brzęczyszczykiewicz i mieszkam w małym miasteczku. Jak zamówie na swoja poczte przesyłkę zaadresowaną "Poste Restante Grzegorz Brzeczy...." to Policji napewno znalezienie mnie zajmie sekunde, bo drugiego brzeczy.... nie ma w promieniu 30km.

Dlatego dobrze jest zamówić Poste Restante na inną poczte, oddaloną troche od miejsca zamieszkania.

Wiem, może to przesada, ale ja wole dmuchac na zimne

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość ekonomista

a powiedz mi cheton (bo tak mi sie cos zdaje ze masz uprawe indoor) jak np zamawiasz kule, to na siebie czy kogos innego, albo do kumpla kilka domow/mieszkan dalej ??? czy wszystko idzie bezposrednio na ciebie ??

z gory dzieki :peace:

Wydaje mi sie że ludzie w dzisiejszych czasach nie myślą wogóle, takie pytania...

Skoro jest szansa nawet 1% ze przez zamowienie na swój adres mozesz mieć przypał, to lepiej go uniknąć nie ?

Zamawianie na adres kumpla który z paleniem ma coś wspólnego też chyba nie będzie najlepszym pomyslem.

Ja zawsze zamawiałem pestki na inny adres niż mieszkałem, przezorny zawsze ubezpieczony :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+