Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Pelargonia Pachnąca

Rother
 Share

Recommended Posts

Są tematy o zapachu, jednak myślę, że i taki się przyda.

Pytanie kieruję głównie do osób, które generalnie znają się na roślinach, nie tylko na MJ.
Najlepsza byłaby roślina, która stale pachnie, a nie tylko w fazie kwitnienia. Chociaż gdyby faza kwitnienia rośliny na parapecie pokryła się z fazą kwitnienia MJ, to też byłoby świetnie, ale to już chyba trudniej trafić. Chyba, że kupi się gotowy, kwitnący kwiat w doniczce z kwiaciarni. Można by też zastosować kilka roślin kwitnących po kolei a nie jednocześnie.

Na razie znalazłem coś takiego:
Pelargonia Pachnąca (zwana anginką)
Roślina ozdobna, w Polsce uprawiana jako doniczkowa roślina pokojowa, ale w okresie letnim uprawiana jest również w doniczkach na balkonach, werandach i w ogródku. Uprawiana jest głównie ze względu na zapach, ale jej walorami ozdobnymi są także ładne liści i pokrój. Kwiaty mają mniejsze znaczenie ozdobne.

Starr_070906-8722_Pelargonium_graveolens

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pelargonia_pachn%C4%85ca

Wydaje mi sie ze ta pelargonia dobrze by sie sprawiła... spotkałem sie juz z ta rośliną i jak sie ją postawi w pokoju to czuc tylko to

Nie wiem jak to by sie komponowało z zapachem kwitnącej MJ ale jak wybierzesz jakąś mniej pachnącą odmiane i ze 2 takie pelargonie na parapet postawisz to chyba da rade

Luigi, ponoć kwitnie tylko w bardzo dobrych warunkach.

Kepherex, ta cytrynka też mnie zastanawiała właśnie, ale mocno pachnie pewnie tylko przez pewien czas

Jutro idę zapytać w kwiaciatrni o tą anginkę

Mam nadzieję, że jakoś ogarnę całą sadzonkę. Z nasionkami nie chcę się bawić a i czekać na przesyłkę niebardzo (i płacić za nią - ceny ok 20zł, siiiiś.. )

• 1 year later...
  • Vito unlocked this topic