Skocz do zawartości
thc-thc

grower

O problemie dopalaczy i depenalizacji marihuany - Tomasz Obara


m4t3k

Recommended Posts

Wszystko spoko szkoda tylko ze na temat legalizacji na swiecie prawie nic nie powiedzial... W californi juz jest zdepenalizowane w portugali wszystkie dragi zdepenalizowane od dobrych kilku lat, w hiszpani palic mozna, w szwajcarii sa kliniki dla heroiniarzy gdzie moga dostac za darmo dawke, w niemczech takze mozna posiadac jakies ilosc marihuany, czechy to wszyscy wiemy. Takze jest sporo rowniez do powiedzenia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tez nie sadze żeby rozdawanie dopalaczy cos pomoglo. Mysle ze w telewizji i przy oglaszaniu idei legalizacji lub depenalizacji trzeba jak najwiecej wymieniac krajow europejskich w ktorych taka ustawa juz działa. W sumie o legalizacje to nie ma szans, bo marihuana legalna nie jest nigdzie, ale depenalizacja to jest cos co kazdemu wystarczy. Mam nadzieje ze w koncu uda sie wystapic Obarze w TVN, bo to ta telewizja ma najwieksza ogladalnosc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wiesz jakbym byl mocno ....prohibicijny

Jak byś był, ci co są, to są raczej straceni i nie ma co się nimi przejmować, ci co nie mają zdana mogą sięę tymi rozdawanymi dopalaczami zrazić, ale nie ma wyjścia dopalacze są legalne wszędzie "tego się zmienić nie da" i to trzeba uświadomić kurde. W tym momencie wchodzimy my i nie zgadzamy się aby marihuana była nie legalna może być koncesjonowana, zarejestrowana, reglamentowana lub po prostu wolna bez nadzoru obojętnie, wykreślenie z listy substancji zakazanych jest blisko, nie lubię jak ktoś mówi że legalizacja w tym kraju jest niemożliwa, stan obecny jest nie możliwy zobaczycie popadniemy ze skrajności w skrajność Polska stanie się największym legalnym eksporterem konopi na świecie, gospodarka przyśpieszy wtedy, jestem najarany haszyszem dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+