Jump to content
thc-thc

centrummarihuany

O problemie dopalaczy i depenalizacji marihuany - Tomasz Obara


m4t3k

Recommended Posts

Wszystko spoko szkoda tylko ze na temat legalizacji na swiecie prawie nic nie powiedzial... W californi juz jest zdepenalizowane w portugali wszystkie dragi zdepenalizowane od dobrych kilku lat, w hiszpani palic mozna, w szwajcarii sa kliniki dla heroiniarzy gdzie moga dostac za darmo dawke, w niemczech takze mozna posiadac jakies ilosc marihuany, czechy to wszyscy wiemy. Takze jest sporo rowniez do powiedzenia na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

no wiesz jakbym byl mocno ....prohibicijny (to chyba dobre slowo) to jakbym zobaczyl ze zwolennicy legalizacji chodza i daja kazdemu jakies dragi po ktorych malolaty rzygaja krwia to nie byl bym podzielony w odczuciach co do tego, ze tak powiem...

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie sadze żeby rozdawanie dopalaczy cos pomoglo. Mysle ze w telewizji i przy oglaszaniu idei legalizacji lub depenalizacji trzeba jak najwiecej wymieniac krajow europejskich w ktorych taka ustawa juz działa. W sumie o legalizacje to nie ma szans, bo marihuana legalna nie jest nigdzie, ale depenalizacja to jest cos co kazdemu wystarczy. Mam nadzieje ze w koncu uda sie wystapic Obarze w TVN, bo to ta telewizja ma najwieksza ogladalnosc.

Link to comment
Share on other sites

no wiesz jakbym byl mocno ....prohibicijny

Jak byś był, ci co są, to są raczej straceni i nie ma co się nimi przejmować, ci co nie mają zdana mogą sięę tymi rozdawanymi dopalaczami zrazić, ale nie ma wyjścia dopalacze są legalne wszędzie "tego się zmienić nie da" i to trzeba uświadomić kurde. W tym momencie wchodzimy my i nie zgadzamy się aby marihuana była nie legalna może być koncesjonowana, zarejestrowana, reglamentowana lub po prostu wolna bez nadzoru obojętnie, wykreślenie z listy substancji zakazanych jest blisko, nie lubię jak ktoś mówi że legalizacja w tym kraju jest niemożliwa, stan obecny jest nie możliwy zobaczycie popadniemy ze skrajności w skrajność Polska stanie się największym legalnym eksporterem konopi na świecie, gospodarka przyśpieszy wtedy, jestem najarany haszyszem dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+