Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Licealista w rękach policji za... liść konopi


m4t3k

Recommended Posts

Licealista w rękach policji za... liść konopiAntynarkotykowa paranoja w łódzkich szkołach osiągnęła nowy poziom. Jak informuje internetowe wydanie Dziennika Łódzkiego, uczeń XIII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Zuli Pacanowskiej na Bałutach znalazł się w rękach łódzkiej policji po tym, jak na lekcji angielskiego z jego książki wypadł liść konopii. Zauważyła go nauczycielka i zaalarmowała dyrekcję, a ta policję.

- W najbliższych dniach uczeń zostanie przesłuchany jako świadek, po czym sprawa trafi do Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty - informuje młodszy aspirant Grzegorz Wawryszuk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Liść konopi wykryto u 17-letniego ucznia pierwszej klasy. Jak podkreślają nauczyciele, to spokojny chłopak, który bardzo dobrze się uczy.

- Na razie nie otrzymałam potwierdzenia z policji, że uczeń posiadał coś niedozwolonego - mówi dyrektor - Jeśli nadejdzie potwierdzenie, sprawa ucznia będzie omówiona na posiedzeniu rady pedagogicznej i wtedy zapadną decyzje.
Kierownictwo XIII Liceum ściśle współpracuje z policją w ściganiu nielegalnych używek – na porządku dziennym w szkole są bezprawne kontrole uczniów z udziałem policyjnych psów przeszkolonych do szukania narkotyków.

źródło: Czarny SztandarNasiona maku przyczyną zatrzymania dziecka związanego z narkotykami
 

American Civil Liberties Unions reprezentuje kobietę z zachodniej Pennsylvanii, której nowonarodzone dziecko zostało zatrzymane przez pracowników socjalnych po tym jak nie przeszła testów na obecność narkotyków po zjedzeniu bułki z makiem.

Reprezentant ACLU, Sara Rose, oświadczyła, że przedstawiciele Lawrence County Children and Youth Services przyszli do domu pani Elizabeth Mort trzy dni po urodzeniu dziecka w Jameson Hospital w New Castle ubiegłego miesiąca. Prawo stanowe pozwala szpitalom na wykonywanie testów krwi w celu ochrony noworodków przed matkami, które mogą nadużywać narkotyków.

Rose mówi, że pracownicy szpitala i socjalni źle ocenili sytuację. Heroinę otrzymuje się z maku, a wiadomo że jedzenie nasion maku powoduje fałszywe wyniki pozytywne na obecność narkotyku.

Szpital twierdzi, że jego procedury są porównywalne z innymi szpitalami. Dziecko zostało zwrócone matce.
 

http://www.cannabisculture.com/content/2010/10/14/ACLU-Poppy-Seeds-Led-Drug-Related-Baby-Seizure


 

Link to comment
Share on other sites

Kurde ja to bym ten liść wszamał albo powiedział że to nauczycielce wypadło paranoja.
Dlatego ja uważam że trzeba się zaopatrywać w przemysłówki dla zmylenia wroga, jak by to w mojej szkole się stało to bym przemysłówki zasiał a potem liście w całej szkole rozrzucił po cichaczu, i na ścianie napisał bym "bierzcie je wszystkie i badajcie je wszystkie albowiem to być mogą narkotyki"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+