Jump to content
centrummarihuany

thc-thc

ganjafarmer

Purple Power - Smoke Report


LionZion

Recommended Posts

Witam

Dzisiejsza bohaterka to Purple Power  f1 pochodzi z własnej,tegorocznej uprawy outdoor, doszła około 20.09. tydzień suszona i dwa tygodnie curringowana.

Zapach: 10/10. Podczas kwitnienia roślina pachnie cudownie, świeży, cytrusowy, słodki zapach. Susz nie pachnie tak intensywnie ale z każdym tygodniem curringowania topki nabierają słodko-cytrusowego aromatu.

Smak: 7/10. Smak raczej typowy dla palonego ziółka. Nie robi wielkiego wrażenia, można poczuć lekki posmak cytrusów ale ogólnie nic nadzwyczajnego.

Dym: 8/10. Dym jest biały, średnio gęsty. Wchodzi elegancko nie gryzie w gardło. Za to lekko gryzł mnie w płuca ale naprawdę minimalnie.

Moc: 8/10. Ziółko jest mocne, jedno średnie nabicie lufy daje porządny high, jednak nie jest to potwór, który masakruje po 3 buchach, co jest zrozumiałe, ponieważ jest to 95% sativa.

High: Wchodzi szybko, stopniowo z każdym buchem. Mimo tego, że jest to 95% sativa high nie jest bardzo energetyczny. Totalny chillout, rozluźnienie ciała, dobry humor, lekkie śmiechawki. Zamulenie nie występuje. Po porządnej dawce występuje lekkie rozmycie obrazu, tak, że jest on ostry na środku a po bokach się rozmywa. Pod zamkniętymi oczami można poobserwować leciutkie halucynacje zwłaszcza podczas słuchania muzyki. Ogólnie w działaniu roślina nie zamula ale nie daje też dużego sativowego powera. Nazwałbym to bezzamułowym chilloutem. Faza trzyma jakieś 2-3 godziny, potem stopniowo schodzi przez kolejne kilkadziesiąt minut.

Podsumowując: 9/10. Bardzo fajna odmiana. Nie występują żadne skrajności. Nie przykuwa do fotela, nie daje strasznego powera, idealna do popołudniowego/wieczornego relaksu. Wspaniały zapach jest jej wielką zaletą. Ciekawa, niepopularna odmiana, o zrównoważonym działaniu. Do tego łatwa w uprawie, silna, odporna na pleśń i uszkodzenia, szybko dochodzi i dobrze znosi nasz klimat. Naprawdę szczerze polecam.

:peace:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

centrummarihuany

thc-thc

grower


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+