Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Box w ziemi


ArturAkro

Recommended Posts

Przyjmijmy nawet że przy włączonej lampie zapewnisz roślinie o tej porze roku 20 stopni. Co będzie jak lampa zgaśnie, nawet gdy masz ogrzewany garaż? Roślinie będzie zimno, bo jest w ziemi, tak jak będzie jej zimno w garażu bo jest późna jesień. Jasne możesz włożyć tam kable grzewcze, ale na zimę pomysł chu***y moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie jest chu***y. jest ok. potraktuj to jako eksperyment.

Ciepło zapewnisz, kupując mate grzewczą/kable

maty mogą być takie do specjalne do roślin, lub takie dla gadów to terariów. Albo możesz tam zrobić normalne ogrzewanie podłogowe.

Musisz jeszcze ogrzac powietrze, które tam będzie wpadało. do tego możesz użyć żarówki o dużej mocy zamontowanej "na powierzchni" w rurze wlotu powietrza.

napewno czeka Cie dużo pracy, kombinowania i wydatki.

policz sobie, czy dasz rade. bo bez ogrzewania w zimie, nie da rady. W końcu konopie to rośliny ciepłolubne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bebook, pare postów temu pisałem, że znam gościa, który tak uprawia. Co prawda włożył tam kupe kasy i pracy, ale daje rade. Nawet w zime. I 10 krzaków u niego rośnie cały rok. trzeba tylko dobrze wszystko wyizolować i sztucznie utrzymywać odpowiednią temperature. Także ja mam 100% pewności, że tak się da, bo widziałem na własne oczy. Nawet bym się do niego przejechał i fotki wam zrobił, ale to ponad 300km chujowymi drogami. Także cześciej on wpada do mojego miasta. Bo jakby to nazwać... u niego jedyną rozwrywką jest wycieczka do miasteczka i zabawa w miejscowym barze (jedyny w okolicy) lub czasami w remizie.

Jeżeli autor tematu jest na tyle ambitny, to nie nalezy tego traktować jako mistrzowski, a raczej jako eksperyment.

jeżeli jednak autor nie ma pieniędzy, czasu, chęci, wiedzy na budowe takiej ziemianki. To faktycznie mistrz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+