Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Box w ziemi


ArturAkro

Recommended Posts

Siemka, postanowiłem dziś posadzić swoje drzewko
Niestety mam taki problem że nie mam gdzie zrobić boxu i wpadłem na taki pomysł aby zrobić go w ziemi. :huh: Mam takie miejsce w garażu gdzie mam tylko piasek. I teraz pytanie do was czy nic drzewku się tam nie stanie i czy muszę poprowadzić jakieś rurki z powietrzem?? :zjarany:

Proszę o pomoc.

Jak nie ten dział to proszę o przeniesienie ale wydaje mi się że dobry

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taki mistrzowski to on nie jest. Mistrzowskie jest pytanie, czy musi tam powietrze doprowadzić.

Ale sam pomysł boksa pod ziemią jest ok. Znam gościa, który ma taką ziemiankę na 10 krzaków. I pięknie mu to idzie. A w razie :pies: jest większa szansa że nic nie znajdą. No chyba że wpadną z owczarkiem czy labradorem.

Ale boks w ziemi? TAK da rade.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

60 wysokości? kapke mało, nawet jak na AF, nic Cie nie ogranicza, także możesz kopać głębiej. rozumiem, że garaż jest nieogrzewany?

Przede wszystkim musiałbyś taki dół zabezpieczyć. to jest zrobić ścianki z desek. Dodatkowo zapewne obłożyć szczelnie styropianem, bo w zime, może być za zimno.

Powietrze doprowadź kanałem z rury spiro (na zime polecam zamontować w tym kanale coś co będzie ogrzewało powietrze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam takie miejsce w garażu gdzie mam tylko piasek.

czy muszę poprowadzić jakieś rurki z powietrzem??

No śmieszne jest 2 zdanie (trywialne wręcz pytanie), a pierwszego do końca nie rozumiem. Masz tam opcje wykopania dziury żeby zrobić boksa czy masz wysypany piach, bo ciężko analizować co w ogóle napisałeś. Boks pod ziemią to jest spoko sprawa, u koleżki się sprawdza, ale duuużo pie*******az tym jest.

@down

No to kmiń, ale zastanów się czy nie masz innej miejscówy, bo ciężko ci to będzie zrobić jak jesteś początkujący w tych tematach :s

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+