Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kalisz: Będę walczył o legalizację miękkich narkotyków

Intel

Recommended Posts

Kalisz: Będę walczył o legalizację miękkich narkotyków

Poseł SLD Ryszard Kalisz zapowiada, że będzie walczył o legalizację miękkich narkotyków. Wywiadzie dla Radia RMF FM mówi również o swojej sytuacji w partii. - Cała brać i siostry w SLD reagują na mnie entuzjastycznie - twierdzi.
Ryszard Kalisz zapowiada, że będzie walczył o legalizację tzw. "miękkich narkotyków", czyli marihuany. - Mówiłem o tym od roku 2000. Kiedy AWS tę ustawę z 1985 roku zmieniła, to ja uważałem, że to było złe posunięcie. I dzisiaj mamy około 26 tysięcy ludzi w więzieniach, gdzie tylko 400 to są dilerzy, a reszta to są ci, którzy mieli małe ilości marihuany - mówi. 

Poseł SLD wyznaje, że smuci się, że stracił stanowisko w radzie krajowej SLD. Przypomina, że zrobił "wiele projektów" dla SLD. Zaznacza przy tym, że tylko władze Sojuszu są mu nieprzychylne, bo "doły partyjne" go popierają. - Mam wrażenie, że jest wąska grupa kierownicza, skupiona wokół Grzegorza Napieralskiego, która mnie nie chce. A cała brać i siostry w SLD reagują na mnie entuzjastycznie. Dostałem mnóstwo listów poparcia - mówi. 

Zdaniem Kalisza, nie można mu stawiać zarzutów za jego obecność na Kongresie Ruchu Poparcia Janusza Palikota. - Tam były wartości lewicowe - mówi. Przypomina jednocześnie, że sam Grzegorz Napieralski zapraszał Janusza Palikota do współpracy z SLD.

obstawiam, że kalisz dołączy do palikota. I dobrze, bo palikot tez wie czym jest MJ.

Bo szczerze, to zaskoczyła mnie ostatnio bardzo Pitera. Zachowując się jak kaczor.

"nigdy nie próbowałam, ale narkotyki są złe i trzeba je zwalczać"

wywalają go z sld bo był na wiecu oszołoma z lublina palikocia...

A to znaczy ze samo sld tego nie przepchnie bo nie bedzie wspierac kolesia co robi rozłam w partii... Za to jakby sie jednak przepisał do palikota to moze i mozna wziasc taką odpowiedzialnosc za swoj wybór, jednak sami juz widzielismy rzady PO jak wyglądały i wyglądają.

Przed każdymi wyborami mamy tę samą szopkę wychodzi człowiek z lewicy i mówi jak to zalegalizują

Na SLD nie będę głosował na bank, tym bardziej na geja Kalisza^^ Co do Palikota, to się nie zgodzę lampą, ale wypowiadać szerzej na ten temat też nie mam zamiaru. Ja mam po prostu przesyt tych ludzi. Scena polityczna ugrzęzła w miejscu. Teraz przyszedł czas rozliczyć grubego homosia. Pytanie tylko: jak Kalisz przetrwał do dziś? Jego opinia o marysi to kiełbasa, tak jak wypowiedź palikota sprzed kampanii prezydenckiej o "młodych ludziach, którzy niesłusznie idą do więzienia". Ile razy te same zagrywki...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+