Skocz do zawartości
thc-thc

grower

GrowBox 60x60x140


Kottonmouth King

Recommended Posts

IMO Dark Room Street jest ok ale te pare groszy wiecej (niecale 100zl ) masz juz konkretny namiot z pozadna refleksja ( co niby sie wydaje smieszne ale odgrywa bardzo duza role w uprawie zwlaszcza w malych boxach/namiotach wiem co mowie bo widzalem w swoim zyciu nei jeden setup namiotow i roznice sa ! )
HPS to juz lampa wspomnial predzej ale z cooltubem bedziesz w stanie zejsc z lampa bardzo blisko roslin wiec natezenie lumenow bedzie stosunkowo wysokie

Wentylacja bedzie ok ale dodal bym wtedy jakis lazienkowy za 30zl na allegro na wlot tak na wszelki wypadek no i jak by nie bylo wtloczysz w ten sposob wiecej co2 a co za tym idziesz to sam wiesz.
Doniczki spoko ale osobiscie kupil bym jeszcze 4x 6,5 L i jakies tanie bale doniczki na sam poczatek, troszke przesadzania jest wtedy ale czerpiesz z tego same kozysci, ( chyba ze automaty chcesz to wal odrazu docelowe 11L)

Co do Canna Professional uwazaj bo zawiera dosc sporo nawozow w sobie i mozesz popalic malenstwa widzialem pare takich przypadkow ale to wszystko zalezy od odmiany jaka wybierzesz, jesli jestes poczatkujacy nie wiez sie za zadne haze gdyz maja one tendencje do wrazliwosci na nawozy ( przenawozenie )

Co do nawozow to powiem tak Hesi jest super na weg ! na Flo juz radzil bym cos z Canna osobiscie, Tylko nie zapomnij kupic SuperVitu jest to taki maly szczegol o ktorym ludzie zapominaja a nie powinni !! Jest to super produkt uzywam go przez caly okres zycia roslin daje im to sile i zywotnosc, Dziala swietnie w polaczeniu z Canna Boost jak i innymi produktami

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

IMO Dark Room Street jest ok ale te pare groszy wiecej (niecale 100zl ) masz juz konkretny namiot z pozadna refleksja ( co niby sie wydaje smieszne ale odgrywa bardzo duza role w uprawie zwlaszcza w malych boxach/namiotach wiem co mowie bo widzalem w swoim zyciu nei jeden setup namiotow i roznice sa ! )

HPS to juz lampa wspomnial predzej ale z cooltubem bedziesz w stanie zejsc z lampa bardzo blisko roslin wiec natezenie lumenow bedzie stosunkowo wysokie

Wentylacja bedzie ok ale dodal bym wtedy jakis lazienkowy za 30zl na allegro na wlot tak na wszelki wypadek no i jak by nie bylo wtloczysz w ten sposob wiecej co2 a co za tym idziesz to sam wiesz.

Doniczki spoko ale osobiscie kupil bym jeszcze 4x 6,5 L i jakies tanie bale doniczki na sam poczatek, troszke przesadzania jest wtedy ale czerpiesz z tego same kozysci, ( chyba ze automaty chcesz to wal odrazu docelowe 11L)

Co do Canna Professional uwazaj bo zawiera dosc sporo nawozow w sobie i mozesz popalic malenstwa widzialem pare takich przypadkow ale to wszystko zalezy od odmiany jaka wybierzesz, jesli jestes poczatkujacy nie wiez sie za zadne haze gdyz maja one tendencje do wrazliwosci na nawozy ( przenawozenie )

Co do nawozow to powiem tak Hesi jest super na weg ! na Flo juz radzil bym cos z Canna osobiscie, Tylko nie zapomnij kupic SuperVitu jest to taki maly szczegol o ktorym ludzie zapominaja a nie powinni !! Jest to super produkt uzywam go przez caly okres zycia roslin daje im to sile i zywotnosc, Dziala swietnie w polaczeniu z Canna Boost jak i innymi produktami

Co do tych doniczek to to chcialem sie zapytac na ile czasu by mi mialy starczytzn po ilu dniach mialbym przesadzic do docelowych? Weg bedzie trwal 2Tyg tak jak na hesi wykazie pozniej 7tyg Flo i na koncu tydzien z czysta woda(moze rippena zakupie... ?

Dzisiaj mi box przyszedl jestem bardzo bardzo szczesliwy

Jeszcze mam pytanie na temat wentlacji bo chcialbym zrobic tak iz jeden wentylator na dole bedzie wdmuchiwal powietrze a drugi(na gorze) bedzie "zabieral" powietrze z Cooltube czy to bedzie okej czy moze spasc temp za mocno przy 150W hps?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie martw sie
Ja mam Dark Room 60 ( nie street co kolega ma ) i Cooltube z 250w HPS podlaczony do wentyla 220m3h i jeden lazienkowy na dole wtlaczajacy okolo 120m3h w dzien mam temp okolo 26-28*C a nocy okolo 19-21*C ( wiatraczki dzialaja 24h ) ale jak sie tak martwisz to dodaj kolejny timer i zrob tak ze kiedy lampa jest off niech raz na godzine wentylacja wlancza sie na 15min i potem wylancza u3ma to temp w srodku

Muras co do tego co Hesi pisze to powiem tak nie patrz na to tak sztywnie kazda roslinka jest inna wiadomo ze sa roslinki 12-14tyg flo i co wtedy jak bedziesz po 7 tyg karmil je woda tylko przez nastepne 5-7tyg ? Raczej nie prawda badz elastyczny dowiedz sie najpierw jak najwiecej o tym co chcesz uprawiac i sam skumasz jak stosowac nawozy ! Tylko stopniowo zwiekszaj dawki nie wal odrazu 100% tego co pisza
POzdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziekuje Ci bardzo za pomoc ! teraz tylko czekam na fundusze i robie zakupy, a niedlugo GL z MINI BOXa w ktorym bedzie white killer... Mam nadzieje ze pomoc bede mogl od was jeszcze uzyskac przy prowadzeniu GL!...

Pozdrawiam!!!

 

Edit

 

 

Wiec jednak poszczescilo mi sie i bede mogl przeznaczyc wiecej funduszy niz wcziesniej obliaczlem...

rzeczy jakich bede uzywac...

1. Growbox DarkStreet 60

2. Hps 250W cooltube 

3. Wentlator kanałowy 420 M3/H 

4. Doniczki 11 Litrowe

5. Zawieszki easy rolls

5. Ziema Canna Terra Professional

6. Filtr Węglowy Tylko nie wiem jaki... ;(

7. Nasiona Pomidorow

8. Nawozy beda to prawdopodbnie Hesi

9. Regulator Wentylatora(zeby nie chuczal jak odkurzacz:D)

10. Programator czasowy tygodniowy.

11. rury aluflex

Bardzo bym prosil o poprawienie listy jezeli jest taka potrzeba albo jakies sugestie co do tej listy....

Bardzo dziekuje!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites



1. Masz na mysli Dark Room Street czy nowa Serie namiotow Dark Street oznaczonych REV (Version ) II ? jesli Rev2 to spoko. tylko uwazaj bo nowy DR60 jest o 20cm wyzszy od rev1 ( 60x60x160) a DS60 pozostaje taki sam jak stary DR60 rev1 60x60x140, jesli ktos jest zainteresowany roznicami miedzy nowymi seriami daj znac wiem co nieco o zmianach. Sam planuje kupic 2 namioty z nowej serii aby sprawdzic je

Wiem ze zmienili z DRS na DS gdzie teraz DS jest = Starym DRom a nowe DRy sa z jeszcze grubszego materialu niz stare DRy a DSy sa z tego samego materialu co stare DRy troszke zakrecone ale oba maja juz 95% mylar gdzie w starej serii DR=95% DRS=80%.
2.250W HPS wspaniale
3.Dosc duzy kanalowy heh ja mam w swoim namiocie ustawiony wiatrak na 220m3h i jest baaardzo cool z 420m2h to juz w ogole, ale jak bedziesz chcial przejsc na wiekszy namiot to jak znalazl masz dobry went
4.11L spoko jesli planujesz normalne roslinki zaopatrz sie w jakies 4x3-6,5L.Jak Automaty to 11L odrazu docelowe.
5.O ziemi mowilem uwazaj na nia bo ma duzo nawozow w sobie wiec mozesz porzedobrzyc podajac nawozy za wczesnie
6.Flitr to bedziesz musial miec poterzny minimum 500m3h inaczej nie bedzie dawal rady filtrowac tak wielkiego przeplywu powietrza jaki dawac bedzie Ci ten poterzny wentyl.
7.Bierz jakies indyki albo hybrydy 50-50 lub na przewage indyki ( zmiescisz sie wtedy bez problemu na wysokosc ) lub automaty
8. Hesi wspanialy wybor, polecam hesi na weg a canna na flo lecac caly okres wraz z SuperVitem od hesi
9. Nie kazdy wentyl da sie regulowac sprawdz swoj zanim kupisz go ( skontaktuj sie z sklepem )
10.Nie musi byc tygodniowy wystarczy 24h jednak bierz cyfrowe bardziej wiarygodne niz te analogi.
11. Rura jak rura bierz i montuj


Jedziesz kolego

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. akurat juz mam zakupionego Dark Streeta 80% iluminacji...
3. Da sie go podlaczyc do regulatora...


Bardzo Ci dziekuje za pomoc, w przyszlym tygodniu zrobie zakupy w growshopie, lampe i wentyl a reszte kupie juz w normalnym sklepie

a roslinki to juz mam na oku Euforia od Dutch Passion...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+