Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Grecja i marihuana

malypolska

Recommended Posts

Witam. Z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział - w takim wypadku proszę o przeniesienie tematu przez moderatora.

W niedzielę wyjeżdżam, właściwie wylatuję, na dwa tygodnie na Kretę. Pasowałoby coś tam przybuszyć, i tutaj pojawia się moje pytanie - czy warto ryzykować przeszmuglowaniem woreczka przez samolot na miejsce, czy lepiej coś tam na miejscu dorwać od lokalnych sprzedawców? Był tam ktoś z palących i może ewentualnie dać znać, że takowi tam istnieją i sprzedają?

Pzdr

Guest noobozor

Ja tam bym się z cyną nie pchał na lotnisko. Wdg mnie za duży przypał, nie warto ryzykować i być zatrzymanym przez te 1 czy 2 gramy

Nie wiem jak jest na Krecie, ale wez mi powiedz gdzie teraz baki nie kupisz czy haszu? :D Moim zdaniem kupisz wszystko co potrzebne bez wiekszego problemu.Na pewno jest tam sporo turystow, a tam gdzie turysci, znajda sie i dilerzy ;)
:peace:

Jeszcze takie cos znalazlem http://www.kreta.favorites.pl/dziesiaty.html

"Uprawy marihuany w tych rejonach Krety zrodziły wiele szybkich fortun, znane są przypadki młodych dwudziestokilkuletnich mężczyzn obracających milionami euro. To właśnie ci panowie skryci za przyciemnianymi szybami swoich wielkich pikup'ów żyją z produkcji narkotyków. Przestrzelone znaki drogowe to nie sport Kreteńczyków jak sądziliśmy, tylko wynik nadmiaru czasu oraz nadużywania narkotyków, przez "młodych" znudzonych życiem w górskiej wsi. Nie bez znaczenia jest również i to, że praktycznie w każdym domu w tej części Krety jest broń."

Skoro sa uprawy, to...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+