Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Grecja i marihuana


malypolska

Recommended Posts

Witam. Z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział - w takim wypadku proszę o przeniesienie tematu przez moderatora.

W niedzielę wyjeżdżam, właściwie wylatuję, na dwa tygodnie na Kretę. Pasowałoby coś tam przybuszyć, i tutaj pojawia się moje pytanie - czy warto ryzykować przeszmuglowaniem woreczka przez samolot na miejsce, czy lepiej coś tam na miejscu dorwać od lokalnych sprzedawców? Był tam ktoś z palących i może ewentualnie dać znać, że takowi tam istnieją i sprzedają?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem jak jest na Krecie, ale wez mi powiedz gdzie teraz baki nie kupisz czy haszu? :D Moim zdaniem kupisz wszystko co potrzebne bez wiekszego problemu.Na pewno jest tam sporo turystow, a tam gdzie turysci, znajda sie i dilerzy ;)
:peace:

Jeszcze takie cos znalazlem http://www.kreta.favorites.pl/dziesiaty.html

"Uprawy marihuany w tych rejonach Krety zrodziły wiele szybkich fortun, znane są przypadki młodych dwudziestokilkuletnich mężczyzn obracających milionami euro. To właśnie ci panowie skryci za przyciemnianymi szybami swoich wielkich pikup'ów żyją z produkcji narkotyków. Przestrzelone znaki drogowe to nie sport Kreteńczyków jak sądziliśmy, tylko wynik nadmiaru czasu oraz nadużywania narkotyków, przez "młodych" znudzonych życiem w górskiej wsi. Nie bez znaczenia jest również i to, że praktycznie w każdym domu w tej części Krety jest broń."

Skoro sa uprawy, to...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+