Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Dziwna sprawa po zapaleniu

papoose

Recommended Posts

Na początek sorry jeżeli to złe miejsce na taki temat ale dzisaij dopiero tu zajrzałem i jeszcze nie znam szczegołowo portalu. Otóz mam taki problem, może w sumie to nie taki problem ale jednak ciekawe zjawisko które moze denerwowac człowieka ; D mianowicie gdy czilałtuje sie z ziomeczkami to po zapaleniu wiadomo oczka są jakie są, jedni mają bardziej czerwone, inni mniej, mniejsze i wieksze tez sie zdarzaja, natomiast mnie spotyka taki problem, że wyglada to tak jakbym miał jedno oko wieksze a 2 mniejsze, powieka jakos tak dziwnie opada jedna nizej, a moze to 2 nie opada, nie wiem jak to wytłumaczyc ale poprostu wychodzi na to ze jedno jest mniejsze, wiadomo wbudza to troche brechtów no ale nie wiem co moge z tym zrobic ; D moze ktos sie kiedys z takim czyms spotkał? pozdrawiam, 5

HAHAHA! Nie jesteś sam Człowieku mam tak samo, jak się oporowo zbakam to tak mi lewa powieka opada że daj spokój :D To chyba nic dziwnego, ale pompa dobra była jak pierwszy raz ktoś to ogarnął, myślałem że to wkręta jakaś. Btw. krople do oczu nie pomogą :joint:

haha dokładnie ; D na kempie pierwszy raz sie to 'objawiło' to dłuugo potem myslałem ze to ciągła kula dopoki dziewczyna mi tego nie powiedziała ze to prawda ; D i myslałem nad kroplami no ale w takim razie lipa haha

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+