Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Serbia i marihuana


jac18

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Mam pytanie do wszystkich osób, które orientują się mniej lub bardziej w kwestii sprawdzania na granicy Serbskiej (psy i ogólne trzepanie). W niedługim czasie wybieram się do Grecji (autokar, cała zorganizowana grupa) i chciałbym coś ze sobą zabrać, a słyszałem właśnie, że bywa ciężko w tym miejscu.

Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju odpowiedzi, porady i informacje !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiadomo bez ryzyka nie ma gry, ja mam swoj sprawdzony sposob otoz pakuje weed w sreberko i wciskam to w taka szczeline chyba od ogrzewania idzie ona przez caly autokar na wysokosci stop, nie idzie tego dojrzec ani pies pyska tez nie wcisnie, ja mialem tylko kontrole polegajace na okazaniu dowodu, wydaje mi sie ze rzadko psy kontroluja takie wycieczkowe mlodziezowe busy powodzenia bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie próbuj żadnych sposobów typu wlewanie do kawy czy do mleka. Psy potrafia oddzielać zapachy. Jedyny sposób to pozbyć sie zpaachu całkowicie. A wiec pakujesz weed do samarki,słomką wyciągasz tyle powietrza ile sie da po czym wrzucasz do pudełka po jogurcie i zalewasz woskiem. Możesz wsadzić knot że niby świeczka xd. Żaden zapach sie nie wydostanie,jak chcesz możesz lać wosk zapachowy żeby pies sie zraził mocnym perfumem i wolał olać Twój bagaż:)) A najlepiej to w Grecji popytać miejscowych o marie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+