Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Easy Ryder - Smoke Report

Recommended Posts

ostatnio spaliłem Easy rydera z własnej. wszysko poszło do rury za jednym paleniem gdyrz sortu było bardzo mało
1.5g z rosliny zepsułem ją WIEM . zakwitła juz przy 4 piętrze lisci

-SWIETLÓWKA 100W 4H CIEMNI 20 SWIATŁA
-DONICA 0,5L
-BIOHIMUS OD KIEŁKA DO ZBIORÓW
-PODLEWANA CO 2-3 DIENI
SZYBKO DOSZŁA W 2 MIECHY

HIGH:
-MOC 7 NA 10 OK 13%
-OBLANA ZYWICĄ JAK MIODEM
-2 NABICI I WIDZIAŁEM TYLKO SWOJE BUTY
-BARDZO EUFORYCZNA
-PO FAZIE OSTRY PACKMAN I BÓL BRZUCHA Z PRZEJEDZENIA
-SZYBKIE UCIEKANIE CZASU
-SŁYSZENIE WŁASNYCH MYSILI
-ZWOLNIONA REAKCJA O 1 MINUTE

to było pierszo ligowe zioło dobre na chilout przed TV
2h po paleniu
poszłem spac gdzies o 21. rano obudziłem sie wypoczęty z usmiechem na twarzy

ja również jestem w posiadaniu Easy Ridera z własnej uprawy, 70dni, świetlówki w sumie 100W, nawozy zwykłe na kwitnienie + pk13/14 + ripen.

Więc tak:
-Smak: w sumie nic szczególnego, typowo konopny, niezbyt dobry ale to kontrowersyjna sprawa bo na to wpływa wiele czynników. Ogólnie bardziej podobał mi się smak zwykłego Lr, taki świeższy
-Zapach: Żywa roślina bardzo ciekawie pachniała, tak jakby pikantnie, podniecający zapach z nutką jakiejś ostrości. Po wysuszeniu ta pikanteria zniknęła ale zapach dalej pierwsza klasa, typowo ziołowy, lekko świeży, ja suszyłem z cytrynami, więc nabrał ich aromatu ( Polecam, super to wychodzi).
-Moc nie jestem bardzo doświadczony ale ogólnie moc jest zadowalająca, faza dość mocno odczuwalna, przez pierwsze pół godziny mocny chillout potem troszkę zwalnia a po około 3-4 godzinach powoli schodzi.
-Faza przyjemna, trochę zamulająca ale mniej niż po Lr'ach, z napadami euforii, miałem ciekawe uczucia związane z czuciem własnego ciała, jakby pulsowanie. Jak kolega wyżej napisał słyszy się własne myśli, a reakcje są zauważalnie opóźnione. Dobre ziółko do relaksu.

Ogólnie lubię tą odmianę, podoba mi się jej nazwa, bo jest to jednocześnie tytuł jednego z moich ulubionych filmów

Pozdro :peace:

• Vito unlocked this topic