Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Propagowanie MJ w swojej okolicy


wiewiorkawc

Recommended Posts

Witam.
Nikt nie zaprzeczy, że dobrze jest gdy o MJ jest głośno - gdy ludzie piszą artykuły, powstają inicjatywy. Pamiętajmy, że większość społeczeństwa jest przeciwko tylko dlatego, że jest niedoinformowana. Jak to zmienić?

Co Wy na to, by zakładać podobne tematy na innych forach społecznościowych z waszej okolicy - tak jak w moim przypadku na forum miejskim? (fora akademickie do których należycie, miejskie, regionalne). Im więcej ludzi będzie miało z tym styczność - tym większa szansa na przekonanie ich do racji, że ganja nie jest mordercą, oraz zwolennikom przypomni się o inicjatywie obywatelskiej i akcji zbierania podpisów która zbliża się dużymi krokami.
Jeżeli możemy coś zrobić by w kraju działo się lepiej - to to zróbmy !

ps. w tekście wykorzystałem parę linków i tekstów znalezionych w necie, które ładnie komponowały się w całość - wszystko w imię wyższego dobra ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mało kto niewie co to Konopie myślisz ze ktoś uważa MJ za narkotyk bo jest nie doinformowany?? to po prostu jego zdanie i jak mu bedziesz robil wyklady co jest dobre a co nie to nic nie zmieni wrecz przeciwnie jeszcze bardziej sie uprze ze Konopie nie powinny byc legalne. To dziala w taki sam sposob jak dla ludzi Jechowcy dowalaja ci sie do drzwi zeby na sile Cie zbawic i nakierowac na sluszna religie. Albo sie ich olewa albo sie bierze za idiotow. Tak samo byloby w tym przypadku.

Jak ktos sie uparl ze palacze to cpuny a ganja to narkotyk to jej nie bedzie akceptowal... Pogodzcie sie z tym.

/edit: A ta w ogole Koleszko to nie ten dział na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale zawsze pozostaje niepodważalny argument, że każdy jest właścicielem swojego ciała i ma pełne prawo decydować, co z tym, należącym do niego samego ciałem, zrobić. Nie można karać za szkodzenie samemu sobie. Ten argument, zasadzony w czyimś mózgu, często potem "pracuje" :) Wiem, bo parę osób przekonałem, dłuuugo to czasem trwa, ale często działa. :P Poza tym, wiedzę na temat mj warto zawsze rozpowszechniać. Ludzie w wieku 50+ często mają w świadomości obraz ukształtowany przez lata propagandy w wolnym, w ich mniemaniu, systemie. Dla nich RP to wolność w porównaniu z PRL. Zawsze warto unaocznić, że wolność da się jeszcze bardziej rozszerzyć. I nie tylko w zakresie mj, ale w ogóle, a przede wszystkim wolność gospodarczą, która w Polsce jest bardzo mocno ograniczana.

Kropla drąży skałę. Na zmianę świadomości trzeba lat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale zawsze pozostaje niepodważalny argument, że każdy jest właścicielem swojego ciała i ma pełne prawo decydować, co z tym, należącym do niego samego ciałem, zrobić.

Do dupy argument, zapominasz że oni wiedzą lepiej kto co ze swoim ciałem powinien robić. I to dotyczy sie nie tylko mj ale też aborcji, nawet pedałów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kaczyński wspomniał że dopóki ma coś do powiedzenia w tym rządzie nie dopuści do depenalizacji jakich kol wiek narkotyków na pytanie dziennikarza czy powinno się karać za skręta. Całkiem nie dawno zreszta.

Te zmiany jeszcze troche potrwaja niestety puki co idzie w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Jabolak.

Może Ty uważasz, że nie warto cokolwiek robić. Ja uważam, że warto i parę niepalących osób przekonałem. Zmiany trwają długo, ale nie zrobią się same.

:peace:

Tego nie powiedziałem, chętnie bym pochodził po krakowie i porozwieszał gdzie tylko się da plakaty. Problem to tylko kasa na wydrukowanie i jakiś gotowy projekt. Ale wracając do tego dlaczego ludzie są przeciwni marihuanie. Otóż najpierw usłyszeli że marihuana to zło, szatan i narkotyk, zupełnie zupełnie co innego niż alkohol. A później bronią swojego zdania, człowiek podświadomie nie chce wiedzieć o tym że kiedyś podjął złe decyzje, albo że rozumuje w zły sposób.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mało kto niewie co to Konopie myślisz ze ktoś uważa MJ za narkotyk bo jest nie doinformowany?? to po prostu jego zdanie i jak mu bedziesz robil wyklady co jest dobre a co nie to nic nie zmieni wrecz przeciwnie jeszcze bardziej sie uprze ze Konopie nie powinny byc legalne.

Myślę że większość ludzi przeciwnych legalizacji ma taki pogląd tylko dla tego że nie ma pojęcia o tym ile szkody społeczeństwu przynosi złe prawo, nie ma tu znaczenia czy jakiś narkotyk dla kogoś jest codzienną używką czy złem totalnym. Nie przekonujmy do mj tylko uświadamiajmy bo każdy kto jest przeciw legalizacji nie ma pojęcia o czy mówi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

U mnie w szkole, a nawet w wielu szkołach poprzyklejane są plakaty (ktoś drukował i przyklejał). Kiedy byłem chory podobno przez kilka dni w szkole wisiał kolorowy, wielki,prawdziwy Plakat (Taki z drukarni). Koledzy są za. I ci co palili i ci co nie próbowali ale wyjaśniliśmy im jak sprawa wygląda. Mam nadzieje że będzie tego więcej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+