Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Dziwaczne" Jointy.


Bartolini

Recommended Posts

Witam wszystkich rozkminiaczy tematow udoskonalenia rzemiosła jakim jest kręcenie jointów.

Moje pytanie brzmi następująco:

Jakie macie metody kręcenia jointow potocznie nazywanych bleciakami? Widzialem Fotki jak kolesie krecili tzw. "tulipany" i inne dziwne jointy.

Ja osobiście zaczynałem od wzykłego skręta z całej dlugiej bletki ale wkroczylem juz na wyzszy stopień kręcenia jakim jest tzw."gufi". Gufi jest dobry bo odrywa sie nadmiar bletki i mozna uformowac jointa idealnego, ale potrzeba do niego troche wiecej śuwaksu. Ale wracając. Może Wy wiecie jak kręcic inne joint? Chodzi mi o naprawde bardzo trudne konstrukcje, uwielbiam krecic jointa w dobrych warunkach na dobrej kosie a prucz tego lubie gdy ziomale mówią "ale zajebisty joincik" :)

Prosze o napisanie wszystkich metod kręcenia jakie znacie :)) BLESS!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No, mam zajawke na windmilla. :P Zawsze myślalem ze to wszystko to sa bletki a to poprostu cos na podobe jointowego szkieletu sie wszystko opiera. Propo tych tulipanów, to skręcilem jednego z samego tytoniu na próbę i nawet mi wyszedł, napewno jutro zapale taką "rakiete" :) Nie ma to jak zdolne palce i serce które wkładamy w każdego bleciaka co nie? :) Ja osobiscie gdy mam do wyboru zjarac 3 rurki to wole skręcic dobrego lolka i chillować przez dłuższą chwile np. przy dobrej muzie albo przy piwsku z kolesiami :P Jezeli ma ktoś jakies swoje patenty których używa przy kręceniu niech pisze. Wszystkie doświadczenia mile widziane :):blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+