Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holendrzy wcale nie palą "trawki"


bikmak

Recommended Posts

Pewnie, że tak. Jedna jest prawda. Marihuana był, jest i będzie palona, doputy będzie rosła na tej planecie. I żadnego prawo tego nie zmieni.

Dlatego jest się czym cieszyć. Marihuana to narkotyk, słabszy od amfetaminy ale mocniejszy od czekolady. :wub: Interpretacje tego zdania pozostawiam otwartą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czytałem, że to Amerykanie naj więcej palą MJ. Jak mój kolega w tym roku był w Holandii to opowiadał, że mieszkał w jakiejś kamienicy z Holendrami i mówił, że mieli w domu bardzo dużo (mówił koło 1kg ale kto tam ich wie) i ponoć palili tylko po pracy dla relakcu, prawie codzień zapraszali go jak palili heh uprzejmi. Ale to tylko jeden przykła wiec niech nikt sie tym nie sugeruje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To tak jak u nas. Wracasz z roboty po męczącym dniu, jesz obiad, a po obiadku piwko. U nich ta sama wersja tylko z batem- dla relaksu buch. Ten co nie pali w Holandii po robocie w Polsce po pracy pić nie będzie piwa. To chyba jasne:) Chociaż porównanie może jest niezbyt trafne to warto zauważyć, że w NL palenie ganji wpisało się w narodowy schemat zabawy i relaksu tak jak u nas wóda. Tylko, że po MJ tak nie odpierdala:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak "wcale " to moze nie pala na antarktydzie chociaz watpie ,w holandi jest to zalegalizowane wiec proste ze pala ludzie , chociaz niektore kraje maja wiekszy % palacych wlochy etc. To podobnie jak z fajkami sa legalne ale nie kazdy je pali czy tam alkoholem.Jednak tak jak moja kumpela mieszka w holi to opowiadali ze polakow dobrze bardzo traktuja i poznaja na odleglosc 3mamy poziom :D!!!!!Tez slyszalem ze tam jest bardzo wielu turkow(ZADYMIARZY) na ulicach. niewiem jaki procent podobno bardzo wielu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+