Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Chemtrails - chemiczne ślady


SoulJah

Recommended Posts

Chemtrails (chemiczne ślady) – jedna z teorii spiskowych. Zakłada, że smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem jest w niektórych przypadkach wytworem mającym utajony cel. Przykładowo skraplanie i dystrybucję na wielkich obszarach dużych ilości substancji pogarszających stan zdrowia lub walkę z globalnym ociepleniem. Środowiska naukowe i rządowe zaprzeczają tej teorii. Nie ma logicznego ani eksperymentalnego poparcia.

Termin chemtrails jest skrótem od chemical trails i grą słów na contrails[1].

Smugi kondensacyjne wytwarzają się w sposób naturalny z powodu emisji z działających turbin samolotowych gorących oraz wilgotnych gazów. Emisja taka musi zachodzić w odpowiednich warunkach atmosferycznych - na dużych wysokościach, gdzie powietrze jest zimne i suche. Wyziewy silnikowe tamże zamieniają się w kryształki lodu, które w dalszej kolejności podlegają sublimacji[2].

Najnowsze badania wykazały że w tych "chmurach" znajdują się niebezpieczne pierwiastki takie jak bar - radioaktywny, aluminium - niszczący mózg, rtęć i inne. Wiele osób twierdzi że rząd rozpyla ten syf po to aby ludzie tracili odporność lub zapadali na nowotwory i umierali. Ja również jestem takiego zdania, nawet jestem pewien że stoi za tym rząd. Od lat słyszy się o NWO i planie zlikwidowania dużej części ludzkości.


A dla tych co myślą że to zwykłe smugi kondensacyjne kilka dowodów:

Przede wszystkich smugi takie wydobywają się z silników i znikają po maksymalnie kilku minutach natomiast chemtrails zostają na niebie przez kilka godzin i dosłownie sie po nim rozpływają.

Trochę mnie to przeraża bo na własne oczy widziałem jak ten syf rozprzestrzenia się na całym niebie zakrywając słońce. Lato 2009 upłynęło pod znakiem "chemicznej mgiełki"

Pomińmy już fakt że prawdopodobnie nie dożyjemy starości bo pozdychamy na raka albo sie udusimy już nie mówię o naszych potomkach które będą dopiero miały przesrane życie i właśnie teraz najgorsze! Otóż narażone będą bardzo nasze roślinki na oucie, niestety to całe radioaktywne gó**o spadnie z pierwszym deszczem na nasze maleństwa :( Na pewno też nie dostaną tyle słońca ile było by normalnie z obserwacji wiem że te sztuczne chmurki potrafią z pięknego słonecznego dnia zrobić szary, pochmurny, depresyjny, zmuszający do refleksji dzień :( No ale liczy się przede wszystkim zdrowie więc ludziska róbcie porządny water curring i nie zapomnijcie pochłaniać dużych ilości potasu i czosnku!

A tutaj jeszcze kilka ciekawych filmów z Polski:

- z trafnym komentarzem pana kamerzysty pod koniec filmu ;)

- a tutaj taki krótki dokumencik

Link to comment
Share on other sites

Smugi kondensacyjne powstają właśnie z samolotów a to jak długo pozostają w powietrzu zależy od warunków atmosferycznych nie raz widaćjak znikajązaraz za samolotem a raz jak pozostaja w powietrzu 30 min i dłużej.

Tego typu zjawiska były już w 50 latach a nawet podczas II WS kiedy samoloty(tłokowe) na dużych wysokościach przelotowych( jakieś 8000m) pozostawiały na niebie taki oto ślad.


Smugi kondensacyjne tworzą chmury

Smuga kondensacyjna

 


:peace:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Byndzek

Dla zainteresowanych: 

 

Zbrodnie Aerozolowe - Aerosol Crimes (aka Chemtrails) http://torrenty.org/torrent/453520

 

Jeden z najlepszych dokumentów jaki nakręcono do tej pory o Smugach Chemicznych. To przejmujący dokument o walce nad ujawnieniem informacji dotyczących tego zbrodniczego procederu. Indianie nazywają to "Skrzydłami Śmierci"......

 
Cytat z filmu:
 
"Widzieliście ślady świata wciąż pozostającego w pięknym stanie i widzieliście oznaki straszliwych zmian, od was zależy decyzja, czy twierdzenia tego dokumentu.są prawdziwe czy nie. Widzieliście różnice pomiędzy tym co ludzkość znała od dekad żyjąc w harmonii z naszym otoczeniem i tym co jest produktem naszego nacisku na technologiczną wyższość ponad naturą. 
 
Widzieliście błękitne niebo które było ale już go nie ma, Niebo które zostało odebrane nam wszystkim. Zobaczyliście potwierdzenie operacji których skali nie widziano nigdy wcześniej w historii ludzkości i pokazano wam dowody, że samolot może zmienić i zmienił kruchą powłokę życia którą nazywamy atmosferą. 
 
Widzieliście naukę i próbki dotyczące problemu raz za razem na poziomie źródłowym, zademonstrowano wiele metod które pokazują celową i sztuczną modyfikację atmosfery. Nie wyłączając jej chemicznych, termicznych, elektromagnetycznych i fizycznych właściwości. 
 
Istnieją szkodliwe efekty które można przewidzieć i zostały zaobserwowane jako rezultat 
tych zmian w naszym powietrzu i wszyscy musimy przyjmować konsekwencje tego toksycznego środowiska które stworzono. ZDROWIE NASZEGO DOMU I ŻYCIA, ZOSTAŁO POŚWIĘCONE W POSZUKIWANIU DOMINACJI I KONTROLI"
 
Napisy i tłumaczenie : REDMULUC
 
This documentary produced by chemtrail researcher Clifford Carnicom is a must see and an excellent research tool. Five plus years into the operations has provided ample evidence in this 90min DVD that covers many topics. Over the years aerosol/chemtrail research has provided some leads but even more questions as to who and why the spraying occurs. It is clear jets are deliberately spraying the sky’s and it will not stop until enough people are aware and willing to stand up for the operations exposure and termination.
 
Contrails can and should form readily in clean, cold, and dry air. Normal clouds, on the other hand, require higher moisture levels and a particulate, or aerosol base, from which to develop. The radical transformation of our sky is a direct result of aircraft activity, now forces us to address an entirely new set of conditions.
 
Aircraft are now repeatedly dispersing materials into the upper atmosphere at flight altitude, roughly from 35,000 to 40,000 feet. These materials expand rather than evaporate and they usually transform into an unsightful haze that over the recent years has decreased our general visibility down to ground levels. One of the remarkable facts is that this commonly now occurs at various low levels of relative humidity, on the order of 30 to 40 percent, instead of the 70 percent or greater that is associated with cloud formation. And so we know now that these are not clouds in any conventional sense, they are indeed a unique and artificial creation that now crosses new thresholds in the atmospheric and geophysical sciences.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Stary temat, ale ja dam cytat Buddy, które warto sobie wziąć do serca przy czytaniu takich rzeczy, przy oglądaniu TV, wypowiedzi polityków, ludzi stojących za tworzeniem takich teorii spiskowych itd. itp.:

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym."

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+