Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dziwny stan "we śnie"


canna3

Recommended Posts

Jest nas dużo, może znajdzie się ktoś kto mi pomoże.

Otóż kiedy byłem mały, śniła mi się wiedźma która ciągnie mnie do siebie za pomocą dziwnego wiru.

Pamiętam że ze wszystkich sił próbowałem wtedy ruszyć ręką lub nogą ale byłem podczas tego snu sparaliżowany.

Teraz mam coś podobnego.

Kiedy zasypiam, cały drętwieję. Mam pełne ogarnięcie, wiem że śpię, a raczej wiem że jestem w tym stanie bo przed oczami mam tylko ciemność, nic mi się nie śni.

W każdym razie zdaje sobie sprawę że to już trwa, polega to na tym iż nie mogę się ruszyc, i czuję jak coś "wsysa" mnie do góry.

Ze wszystkich sił staram się poruszyć, wczoraj wydawało mi się że poruszyłem bardzo lekko prawą ręką.

Wiecie co jest ciętę?

Dziękuję z góry za wszedlkie odpowiedzi, (nawet te głupie) ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest nas dużo, może znajdzie się ktoś kto mi pomoże.

Otóż kiedy byłem mały, śniła mi się wiedźma która ciągnie mnie do siebie za pomocą dziwnego wiru.

Pamiętam że ze wszystkich sił próbowałem wtedy ruszyć ręką lub nogą ale byłem podczas tego snu sparaliżowany.

Teraz mam coś podobnego.

Kiedy zasypiam, cały drętwieję. Mam pełne ogarnięcie, wiem że śpię, a raczej wiem że jestem w tym stanie bo przed oczami mam tylko ciemność, nic mi się nie śni.

W każdym razie zdaje sobie sprawę że to już trwa, polega to na tym iż nie mogę się ruszyc, i czuję jak coś "wsysa" mnie do góry.

Ze wszystkich sił staram się poruszyć, wczoraj wydawało mi się że poruszyłem bardzo lekko prawą ręką.

Wiecie co jest ciętę?

Dziękuję z góry za wszedlkie odpowiedzi, (nawet te głupie) ;D

Napewno nie przez MJ masz takie akcje (no chyba że przepalasz się przed snem) ja bym proponował pogadać na ten temat ze specjalistą.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary to co Ci się udaje nieświadomie osiągnąć wiele osób mogłoby ci tylko pozazdrościć. Po pierwsze to trzeba nauczyć się przestać bać paraliżu sennego, ponieważ nic ci nie grozi i zacząć go wykorzystywać ponieważ jest on kluczem do osiągania świadomości w stanie gdy nasze ciało śpi i eksploracji światów w tym odmiennym stanie. Wielu ludzi boi się tego stanu przez co nie wykorzystuje go należycie tylko panicznie starają się obudzić ciało, po przez poruszenie nim.
Także trenowałem dawniej oobe, teraz pojawia się ono u mnie samoistnie, gdy np. położę się do wyra o jakiejś dziwnej porze.
Gdy natrafi mi się świadomy paraliż nie szarpmy się tylko poczekajmy chwilę skoncentrowanym w sobie, czasem można poruszać ręką lub wyjść do połowy. W paraliżu sennym jeżeli możesz poruszać jakąś częścią ciała np. ręką to mimo, że wydaje się ona prawdziwa jest ona najprawdopodobniej niefizyczna. Łatwo można to sprawdzić krzyżując rękę z ręką koncentrując się na dłoniach wówczas przejdą one przez siebie. Jeżeli nie możemy się wydostać na zewnątrz to wystarczy odczekać chwilę i spróbować ponownie, metod jest klika można się wyturlać, spaść afirmując sobie dużą grawitacje ciągnącą nas w dół, z wizualizować sobie linę do podciągnięcia się etc.. Turlanie chyba najłatwiejsze, wtedy nie przeraźcie się jak zobaczycie samych siebie śpiących ;)
Potencjał do osiągnięcia tego stanu ma każdy z nas, najważniejsze to nie bać się, bo niema czego i uwierzyć, że jest to możliwe. Co do kwestii oddychania czasem też ludzie się tego obawiają, to człowiek nie jest w stanie się udusić od nieświadomości oddechu, ponieważ gdyby nawet przestaliśmy oddychać to w tętnicy szyjnej jest specjalny nerw który bada stężenie tlenu we krwi, jeżeli ono drastycznie spada oddech staje się mimowolny i nie zależny od nas, jest to system który działa każdej nocy kiedy śpimy więc spoko zadziała także i tutaj, jeżeli byłby wymagany :)

Jeżeli ktoś ma problemy z osiąganiem paraliżu lub samego oobe, zawsze pozostaje także alternatywa w postaci świadomych snów. Nie jest to tak wzniosły stan jak oobe ale zawsze coś niezwykłego, świadomy sen to twój plac zabaw, a wówczas everything is possible :)

A o samym oobe można wiele wyczytać ze strony poświęconej temu zjawisku: http://www.oobe.pl/
Polecam także knigę traktat o projekcji astralnej: http://www.astraldynamics.pl/upload/Traktat_o_Projekcji_Astralnej.pdf
Temat jest zajeciekawy i co najważniejsze nie potrzeba żadnych dodatków aby osiągać oobe czy świadome śnienie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie jestem fachowcem w tym OOBE ani nic w sumie na ten temat nie wiem..poczytalem troszke..ale do konca nie wiem wszystkiego..mam tylko takie pytanie.. Nawet nie wiem jak normalnie ujac te pytanie no ale sproboje.. Jak np poloze sie..zasypiam..ale nie zdaje sobie z tego sprawy..nie wiem ja zawsze myslalem ze to normalny sen na jawie..ale mam wrazenie nieswiadomie ze poruszam sie albo jestem w roznych miejscach ,roznych sytuacjach i jestem przekonany ze to sie dzieje na prawde a nie w snie..rzadko mi sie to zdarza no ale jednak sie zdarza..czasami czuje ze dotykam cos..i o dziwo pamietam nawet te sny czy jak to nazwac z dziecinstwa..Czy to jest wlasnie OOBE czy po prostu sen na jawie..? Dodam ze za dzieciaka lunatykowalem bardzo duzo razy ale to nie ma chyba zadnego zwiazku z tym? Normalnie zainteresowało mnie te OOBE musze na spokojnie poczytac wiecej o tym..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+