Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Plantacja konopi w starej garbarn


Como

Recommended Posts

200 krzaków konopi indyjskich, 200 uciętych i przygotowanych do suszenia roślin oraz dwa kilogramy gotowego suszu zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚ i mazowieckiej komendy na terenie opuszczonej garbarni w Radomiu. Czterej zatrzymani mężczyźni przygotowywali do zaadaptowania pod następną plantację kolejną halę.

Na terenie starej garbarni w Radomiu czterej mężczyźni w wieku od 30 do 37 lat stworzyli w całości zautomatyzowaną hodowlę, wykorzystującą agregaty prądotwórcze, lampy cieplne, wentylatory i czujniki. Agregat prądotwórczy miał za zadanie produkowanie energii elektrycznej na potrzeby plantacji (ogrzewanie, pompy), zużywającej coraz więcej energii.

Policjanci zabezpieczyli blisko 200 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu, ponad 200 uciętych i przygotowanych do suszenia roślin oraz 2 kilogramy gotowego suszu.

Jak ustalili funkcjonariusze, na potrzeby plantacji wykorzystano praktycznie wszystkie pomieszczenia na terenie wynajmowanej posesji. Mężczyźni przygotowywali do zaadaptowania pod następną plantację kolejną halę.

Wszyscy zatrzymani wpadli na gorącym uczynku- w trakcie obsługi pracujących tam urządzeń oraz przygotowywania konopi do suszenia. Sąd zadecydował o ich tymczasowym trzymiesięcznym aresztowaniu. Grozi im do ośmiu lat więzienia.

Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+