Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Bukmacherka


SoulJah

Recommended Posts

Witam,

Sa tutaj zapewne ludzie ktorzy obstawiają i typują mecze lub inne dyscypliny sportu,

Jesli tak to dawajcie swoje typy ja pierwszy w takim razie skoro juz zalozylem temat to wrzucam, ocencie, i wrzucajcie swoje, lub jak wy byscie obstawiali.

Zaprawszam

Liga mistrzów, wtorek, środa 20.10 - 21.10

Rangers vs Unirea Uniceni 1

VfB Stuttgart vs Sevilla 2

Olimpiakos vs St Liege 1

Debrecen vs Fiorentina 2

Barcelona vs Rubin Kazan 1

CSKA Moskwa vs Manchester United X2

Chelsea vs Atletico Madryt 1

Fc porto vs apoel nicosia 1

fc zurich vs marseille 2

real mardid vs ac milan 1

wolfsburg vs besiktas 1

juventus vs maccabi haifa 1

:peace:

 

Ostatnio cały czas zamiata mnie jeden mecz chyba już 30 kupon z rzędu :? zaczynam się obawiać że w związku z kryzysem światowa piłka jest lekko skorumpowana :razz:

Oto moje typy:

Rangers vs Unirea Uniceni x2

VfB Stuttgart vs Sevilla 2

Olimpiakos vs St Liege 1x

Debrecen vs Fiorentina 2

Barcelona vs Rubin Kazan 1

CSKA Moskwa vs Manchester United 2

Chelsea vs Atletico Madryt 1

Fc porto vs apoel nicosia 1

fc zurich vs marseille x2

real mardid vs ac milan x

wolfsburg vs besiktas 1

juventus vs maccabi haifa 1

 

Link to comment
Share on other sites

Rangers vs Unirea Uniceni 1

VfB Stuttgart vs Sevilla 2

Olimpiakos vs St Liege 1

Debrecen vs Fiorentina 2

Barcelona vs Rubin Kazan 1

CSKA Moskwa vs Manchester United 2

Chelsea vs Atletico Madryt 1

Fc porto vs apoel nicosia 1

fc zurich vs marseille x

real mardid vs ac milan 1

wolfsburg vs besiktas x

juventus vs maccabi haifa 1

Link to comment
Share on other sites

no to pora na Ligę Europejską,moje typy:

19:00 Ath. Bilbao -Nacional 1

19:00 Austria Vienna-Bremen x2

19:00 BATE -AEK 1

19:00 Benfica-Everton 2

19:00 Club Brugge-Partizan 1

19:00 Lazio -Villarreal 2

19:00 PSV-FC Copenhagen 1

19:00 Salzburg-Levski x2

19:00 Shakhtar-Toulouse 1

19:00 Sparta Praga-CFR Cluj 2

19:00 Steaua Bucharest-Fenerbahce 2

19:00 S. Tiraspol -Twene 2

21:05 Ajax -Din. Zagreb 1x

21:05 Celtic-Hamburger 1

21:05 CSKA Sofia-Basel x

21:05 FC Timisoara-Anderlecht 1

21:05 Fulham-AS Roma x2

21:05 Galatasaray-Dinamo Bucharest 1

21:05 Hertha-Heerenveen 1

21:05 H. Tel Aviv -Rapid Vienna x

21:05 Lille -Genoa 1

21:05 Panathinaikos-Sturm 1

21:05 Valencia-Slavia Praga 1

21:05 Ventspils-Sporting x2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+