Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Dziwne zjawisko


SoulJah

Recommended Posts

Dzisiejszej nocy przeżyłem coś dziwnego dla mnie to było tak niesamowite że musiałem się tym podzielić z wami.

Więc tak około godziny 1.00 poczułem lekki ból głowy który z czasem nasilił się do stopnia takiego jakiego wcześniej nie znałem po prostu straszne, około 3.00 zdecydowałem się w końcu zarzucić etopirynke która zresztą nie pomogła.

Męczyłem się tak do samego rana i wtedy właśnie stało się coś dziwnego najpierw poczułem duszność, jakby ktoś chwycił mnie za gardło, czułem ucisk wtedy się przeraziłem pomyślałem no przeje.... nie dość że głowa to jeszcze coś mnie dusi. Cały czas zmieniałem pozycje aż nagle ból i duszności minęły ale stało się to na prawdę bardzo nagle ale nadal było dziwnie choć przyjemniej w nosie zacząłem odczuwać kwiatową woń, bardzo słodką tak jak by miodowo-kwiatową. Zrobiło się na prawdę miło kiedy tak leżałem znowu coś zaczęło się dziać, na początku czułem jakby zdrętwienie całego ciała, stało się bardzo lekkie z pozycji brzuchem do góry :D obróciłem się na prawy bok i czułem że coś mnie tam ciągnie to było najdziwniejsze jednak jak się po chwili zorientowałem cały czas leżałem bez ruchu brzuchem do góry. Podkreślam przy okazji że to nie mógł być sen, cały czas czuwałem :D Kolejny dziwny fakt jest taki że zazwyczaj po nie przespanych nocach rano zdycham i jestem padnięty a teraz czuje się wręcz jak po 5 kawach.

Czy ktoś z was miał kiedyś takie coś albo coś podobnego??

Link to comment
Share on other sites

@2pacalypse - a byłeś zjarany? Ponoć przy uszkodzeniach mózgu (raku czy coś) ludzie czują różne zapachy, mimo, że nic nie pachnie... Nie, żebym Cie straszył, czy co :D A ból głowy ostatnio i mnie czasem dopada po jaraniu :?

@rafus117 http://pl.wikipedia.org/wiki/Pora%C5%BCenie_przysenne uczucie dziwne, ale ponoć, jak się skupisz, można wyjść z ciała 

OOBE mi się nie udało. :joint:

http://pl.wikipedia.org/wiki/OOBE

Link to comment
Share on other sites

2pacalypse, a paliles salvie w ostatnich miesiacach? Moze flashback. Ja mam czasem po grzybach. Do OOBE musialbys sie w trans wprowadzic wiec odpada ale fakt jest tam uczucie "rzucenia o lozko" miewalem tez wizje swiatel mimo zamknietych oczu. :peace:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli brzuchem do góry cały czas leżałeś to albo LD albo OOBE. Może całe to zejście po etopiryne i ten ból już właśnie śniłeś. Sam ćwiczę to OOBE i staram się je mieć ale jak dotąd udało mi się raz(LD albo OOBE do dzisiaj nie wiem :) ) i właśnie wyglądało to tak, leże na plecach(ogólnie pozycja i próba wprowadzenia się w stan relaksacji czyli to co zazwyczaj do OOBE) potem błysk i widzę jak idę spać kładę się na boku itp potem OOBE w nim duży szczękościsk, potem powrót na łóżko, leżenie błogo w nietypowej pozycji z podniesionymi nogami do góry a potem dopiero powrót do normalności i się okazało że pozycji nie zmieniłem czyli to ze kładłem się na boku już śniłem może ty miałeś tak samo wszystko to śniłeś świadomie a że wyglądało to tak realnie bez żadnych udziwnień że wydał ci się to real :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+