Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Demotywatory - propaganda konopna


koniuu

Recommended Posts

Dzisiaj wpadłem na świetny pomysł. Znacie demotywatory.pl, prawda? Strona w szybkim czasie zdobyła gigantyczną popularność. Ponadto dlatego że większość ludzi jest wzrokowcami i sygnały przekazywane obrazami do nich łatwo docierają, postanowiłem że można na tym serwisie umieścić demoty propagujące ganję! Nie widziałem jeszcze takiego, oczywiście było trochę z liściem ale bezpośrednio do tematu nieszkodliwości się nie odnoszą. Tworzę ten temat, żeby każdy z nas mógł pochwalić się samodzielnie zrobionym demotem, albo umieścić jakieś trafne hasło albo obrazek, które ktoś inny mógłby wykorzystać. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

trzeba sypnąć demotami, krótkie hasła uświadamiające, prosty obrazek, w myśl demotywatorów. Sam już mam pomysł na całą serię tylko muszę poczekać aż mi pozwolą wrzucić bo dopiero się zarejestrowalem.

Liczę na to, że wspólnymi siłami uda nam się chociaż jeden wypromować na główną żeby rozpocząć dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+