Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Moja propaganja ;)


włochaty

Recommended Posts

Siema siema!

Walczyłem w tym roku w LO, żeby dostać radiole, miejsce w którym będę puszczał muzykę, którą będzie słyszeć cała szkoła 8) No i stało się, jestem w radioli dzięki kumplowi, bo znał poprzedników radiolowego świata :D

Do rzeczy, moja propaganda polega na puszczaniu muzyki propagującej marihuane, póki co nikt się nie doczepił o to i mam nadzieję że nie doczepi :) Jesteście ze mnie dumni? 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bialas, gratulacje ,ale chyba nie zrobiłeś tego tylko żeby się pochwalić, tylko dla idei ?

oczywiście, że dla idei, to proste, czasem az chce się zapalić w naszej kanciapce radiolowej hehe 8)

Jeśli chodzi o propagande to puszczam muzykę głównie z propaganji i inne kawałki które propagują ganje i są w miare sensowne. Nie puszczam żadnych hemp gru jp jp jaraj ziółko ;)

A tak to puszczam jakieś inne gatuneczki, to co lubi większość, tj. rock, reggae, pop :P Ale codziennie leci jakaś propagandowa, na chociaż jednej przerwie i póki co nikt się nie dopierdolił ;) I gitarka :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+