Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Dobry Weed + Dobry Survival Horror

Nonex

Recommended Posts

Pamietam czasy dziecinstwa kiedy to po obejrzenie dobrego horroru w tv balem sie bez mamy pojsc do toalety przez ciemne korytarze przedpokoju. Ludzie dorastaja i pewne rzeczy na nich juz tak nie dzialaja jak na wyobraznie dziecka...

Kto lubi troche odleciec od rzeczywistosci a zarazem przezyc udanego bad tripa (nie ktorzy lubia sie bac) ten post bedzie specjalnie dla niego ;).

Co jest wymagane:

- uczestniczymy w tym tylko samotnie bez nikogo w poblizu co poteguje efekty

- ilosc dobrego mocnego zielska w odpowiednich ilosciach przewaznie jest to wieksza ilosc wypalana niz zwykle. W moim przypadku wypalenie wiecej niz potrzebuje zmienia chillout i spokoj w stan nie pokoju i strachu i glebokiej refleksji co pomaga latwo zaakceptowac wirtualny swiat a nastepnie przestawac rozrozniac omamy od rzeczywistosci...

- komputer/laptop + sluchawki

- otwarty umysl i wyobraznie

- chec zaakceptowania tego co nie prawdziwe i oszukania swojego umyslu

Jak sie domyslacie chodzi tu o granie w gry survival horror po duzej ilosci MaryJane i w odpowiednim klimacie.Sa dwa sposoby by dobrze spedzic noc i obudzic sie rano z niezlymi przezyciami ;)

1- dostepny dla ogolu zamknac sie w pokoju w nocy upalic sie dobrze zalozyc sluchawki i wczuc sie w gre.

2 - dla prawdziwych hardcorow zabrac laptop w nocy do lasu siasc posrod drzew upalic sie i odpalic gre ;)

Tak czy siak jesli macie podatne umysly na Mj i dobra wyobraznie jakikolwiek sygnal z swiata rzeczywistego/gry bedzie wydawal sie jak najbardziej prawdziwy czy to by byl spadajaca rzecz na podloge czy odglos pekajacych suchych galezi czy odglosy z innego pokoju w waszym domu na pewno da to wam sporo adrenaliny i pomyslicie kilka razy za nim odwazycie sie wstac i sprawdzic co to za odglosy w innych pokojach.

Ja osobiscie wybralem ta wersje z lasem przezycia mialem fantastyczne kiedy za moja postacia w grze szedl powoli wampir(akcja gry tez byla w lesie) ja slyszalem szuranie krzakow za mna w rzeczywistosci i opanowanie ciala przez strach bylo na tyle wysokie ze nie dalem rady sie odwrocic i spojrzec co stoji za mna.

Na pewno dla nie ktorych to bedzie cos nowego i szybko sami beda wymyslac nowe sposoby na ta "straszna mase"

GRY KTORE POLECAM GWARANCJA DOBREJ AKCJI I DUZEJ DAWKI STRACHU:

1- Dead Space

2- Blair Witch Project - Rustin Parr- ten tytul szczegolnie do lasu ;) nie chce wam zdradzac moich przygod(dopóki inni sami nie spróbują) z tamtej nocy ale chyba uciekalem od wiedzmy xD

PS: jak schodzi wam masa zapalcie pare szkiel. Pozdro dla kumatych.

Hmmm powiem krótko - Jesteś Hardcorem xD . Mi na paleniu nie potrafi wejsc jakaś ciężka fazka . Nigdy nie miałem badtripa i zawsze po spaleniu gdy oglądałem horrory (i to nie byle jakie np.Man Behind The Sun , Man Behind The Sun II Laboratorium Diabła) nie potrafiłem wczuć się w ten klimat , żeby mnie poryło . Zawszę sobie zdawałem sprawę z tego , że jest to świat nie realny oraz , że nigdy coś takiego nie mogłoby spotkać mnie ;)

Ale pomysł ogólnie całkiem niezły :) może ktoś wypróbuje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+