Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Great White Shark


creative25

Recommended Posts

przez całe swoje zycie byla najsilniejsza z posrod wszystkich mych odmiach polecam szczegolnie to diabelskie ziolo


Zapach mocny intensywny az niechce sie przestac go czuc :D

Smak mistrzowski :D szczegolnie przy wydychaniu dymu

Moc : nigdy nie palilem lepszego tematu :):zmiazdzony:

po lewej Whiteshark po prawej siostra zza wschodniej granicy


z niecierpliwoscia czekam na GWS FEMI !!!!!
kliknij foto

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Uprawiałem GWS na outdoor oraz indoor, z outa najmocniejsza ganja jaką paliłem, uderzenie sativy jest potężne, można spalić jednego buha i jesteś już na górze, po kolejnych maszkach jest tylko "szerzej" bo już po pierwszym buhu jesteś na samej górze jeśli wiecie o co chodzi.

Z indoorka niestety paliłem tylko jeden raz, urwałem małego topka gdy mój gws miał 45 dni i był cały oblany żywicą, nawet duże liście miały na sobie żywice. Spaliłem "lufkę" i najzwyczajniej odleciałem leżąc na wznak, natłok myśli, euforia i uczucie jakbyś był lżejszy od powietrza. Great White Shark to wyjebująca w kosmos sativa.

Niestety gdy GWS miał 47 dni do domu wjechały mi ku**y i zawineli wszystko. Gdy już na komendzie robili testy dla zasady i wjebali topa GWS do testera to ten zabarwił się w ułamku sekundy na kolor tak intensywny że myślałem że im ten tester wybuchnie. Nawet psy stwierdzili że to zioło jest o 2 klasy lepsze niż to na ulicy.

Polecam tą odmiankę jest na prawdę bardzo dobra. W porównaniu do LR#2, DieselRyder, BigBadJohn wypada znacznie lepiej!!! Jeśli lubisz sativę z niezłym pierdolnięciem to niczego innego nie znajdziesz. Peace!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+