Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Francja i marihuana


Lechu

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Wy się możecie z tego śmiać..ale ile jeszcze tego gówna damy rade znieść ? Już Polacy przywykli do tego żeby się śmiać z polityków itd. Oni robią fortunę i maja w dupie nasze śmichy chichy.. Jak ja bym zarabiał taka kasę to latało by mi kolo nie powiem czego ze ktoś się tam wyśmiewa ze mnie czy coś..brakuje mi w tym kraju jakieś rewolucji, żeby ludzie się postawili na te ich durne decyzje..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciężko jest cokolwiek zmienić w kraju, który trzymany jest za gębe przez polityków, którzy utrudniają życie zwykłemu człowiekowi głupimi ustawami a do tego każdy ich ruch w 100% popierany jest przez policje. Aktualnie w Polsce zaczęto deptać po prawach człowieka i wolności słowa.

Gdyby tego było mało, wiedze wielu ludzi na temat narkotyków kreuje kościół.

Jeżeli nie znajdzie się kilku wariatów którzy pociągną za sobą reszte ludzi to nigdy spokojnie nie zajaramy sobie jointa na tarasie.

Wracając do samego artykułu, to jest mi troche żal, że musze czytać takie rzeczy o swoim kraju. Jako patryjota, zawsze będę dążył do zmiamy..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+