Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia zamyka coffee shopy z trawką


weeed

Recommended Posts

ave maryja przestan juz histeryzowac. mam kumpla holendra i dla niego nie ma tematu i wszystko jest ok... a nawet jesli to lepiej dbajmy o Polske a nie Holandia sie martwimy, zyje tutaj w babilonie, a jesli sie zastanowic to Holandia jest jeszcze wiekszym. Pedaly i lesbijki moga wiecej niz normalni ludzie. Zamiast ograniczac ganje niech sie zajma tymi chwastami...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty... Opamiętaj się bracie,każdy człowiek jest naszym bratem i siostrą,to Jah będzie sądził kto postąpił źle a kto dobrze.Każdy ma prawo do własnego stylu życia,to co on robi to jest jego sprawa.Nie wiem skąd wynalazłeś stwierdzenie że Homo mogą więcej w naszym kraju niż ty czy ja.W takim kraju jak Polska,gdzie zarządzą nam kaczory i tak jest duża nie tolerancja dla homo.Nasłuchałeś się sizzli,capletona i bas tajpana (nie ukrywam też lubię tych artystów,nawet jednego mam na avatarze tak jak i ty ) i o :D

Sorry za ot,wiem że do usunięcią,porobiłem się nieźle i mnie naszła rozkmina offtopowa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mowilem o krajach jak Holandia czy Kanada, w Kanadzie slowa ojciec i matka usunieto z slownika jako obrazajace mniejszosci seksualne. To jest milosc? Wale milosc sodomitow ktorzy nie znaja pojecia tego slowa. Najpierw chca sluby a pozniej nawet slowniki im przeszkadzac beda. Niech sobie zyja, ale niech nie chca zawierac czegos takiego jak malzenstwo, ktore zostalo poblogoslawione przez Jah dla kobiety i mezczyzny. Jah ich osadzi, ja nikomu nie chce robic krzywdy. Wiem ze krol Selassie nimi pogardza. Bless brother, one love

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+