Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Darmowa minuta w TVN24 !


aaabbbccc

Recommended Posts

Moje pytanie brzmi: dlaczego media(oprocz portali internetowych) wogole nie informuja o organizowanych marszach poparcia legalizacji marihuany w Polsce? Dlaczego media udaja, ze nie widza tysiecy ludzi stojacych kazdej wiosny pod PKiN w Warszawie?

Wkoncu kolejne pytanie to dlaczego wogole nie rozmawia sie o legalizacji miekkich narkotykow w Polsce skoro w ten sposob z kryzysem radzi sobie coraz wiecej europejskich panstw chociazby Hiszpania, Portugalia czy nawet blizsze nam Czechy? Nawet USA zamierza wprowadzic calkowita legalizacje w kilku stanach, a w pozostalych dac chorym na raka mozliwosc leczenia sie konopia.

Najnowsze banania Europejskiej Komisji Zdrowia dowodza, ze marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu czy chociazby tytoniu. Agencje zajmujace sie walka z narkotykami pochlaniaja ogromne ilosci pieniedzy, a rezultaty ciagle sa dalekie od idealu. Nawet czesciowa legalizacja to szansa dla chorych na raka, zacme, oraz ludzi stale przyjmujacych srodki znieczulajace. Niestety Polakow nikt o tym nie informuje, a policja tylko nieudolnie walczy z wiatrakami.

Dodam jeszcze tylko, ze wg. badan jakie robiono w szkolach ok.70% uczniow w liceach conajmniej raz palilo marihuane.

Ladnie i skladnie powiedziane 75sek ale jakas zakladka na nerwy musi byc. Tak sfomulowalbym moje pytanie. (pisane na spontanie). :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mały off-top, mam proźbę...wykopałem na wykopie artykul z wolnych konopi z relacją z marszu...jest mozliwość ze troche osub dowie sie jak to naprawde było i moze coś niecoś zaskoczy, prosze aby kilka osob to wykopało bo juz jakies łajzy zakopuja... tak więc oto link wykop.pl/link/192306/relacja-z-marszu-wyzwolenia-konopi-2009r/powiazane

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Można też dodać o raporcie WHO.

Np:

-Prawda, że Polska uznaje działalność Światowej Organizacji Zdrowia? (może jakieś inne słowo zamiast 'uznaje')

-Odpowiedzą zapewne: tak

-Więc dlaczego wsadza się do więzień użytkowników substancji mniej szkodliwych od alkoholu i nikotyny, co potwierdza raport WHO? Mówię o marihuanie, której spróbowało około 3mln. Polaków! Czy działania takie nie powinny być sprzeczne z prawem międzynarodowym?

Albo coś w ten deseń..... A spuentować można słowami sekretarza generalnego ONZ Ban Ki Moon'a: 'Nikt nie powinien być piętnowany ze względu na uzależnienie od narkotyków'...

Albo taka rozmowa:

-Uzależnienie jest chorobą, nieprawdaż?

-zapewne: tak

-Więc dlaczego zamiast leczyć... wsadza się w naszym państwie uzależnionych do więzień, gdzie ulegają deresocjalizacji - degeneracji.... Dla czego ludzi, którzy nie krzywdzą innych izoluje się od normalnego społeczeństwa i utrzymuje w tej izolacji za nasze podatki!

Może coś się przyda, może nie....

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ogólnie jestem rozgarnięty (na mat-fizie byłem i zawsze mi wychodziło formułowanie inteligentnych zdań :D, ale jak sobie wyobrażam ile osób, ba ile znajomych :] by to oglądało to masakra i na bank bym się zestresował :D. Mogę za to pokombinować nad jakąś gadką i ją tu napisać, ale to już później, bo teraz jestem :zbakany: :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja raczej srednio wyraznie mowie wiec odpadam, ale jesli chodzi o samą wypowiedz to sensi bardzo lanie to ujął, chod przydałoby się coś wiecej o nonsensie jakim jest wiezenie za palenie, sadze, że warto by zawrzec fakt o niskiej szkodliwosci spolecznej palenia, wrzucic jakies zdanie typu"kiedy Twojemu dziecku ukradna telefon policja sie tym zazwyczaj nie zajmuje bo jest to znikona szkodliwosc spoleczna ale jesli dorosly czlowiek zapali czasem konopie to jest scigany jak wielki bandzior"

i dolaczam sie do prosby radziana, jakby ktos mial zamiar dzwonic, dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+