Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Bliżej niż 250 m od szkoły sklepiku z marihuaną nie będzie


majkiel91

Recommended Posts

Bliżej niż 250 m od szkoły sklepiku z marihuaną nie będzie

Rotterdam zamknie 16 coffee shopów (punktów sprzedających legalnie miękkie narkotyki), które znajdują się w promieniu 250 metrów od placówek szkolnych - poinformowały lokalne władze. 
 
- Decyzja dotyczy 16 sklepów rozlokowanych w pobliżu szkół podstawowych i średnich dla dzieci i młodzieży nastręczającej problemy wychowawcze - powiedziała agencji AFP rzeczniczka mera Rotterdamu Anja Pels. 
 
Wyjaśniła, że w ten sposób Rotterdam chce zniechęcać do konsumpcji tzw. miękkich narkotyków młodzież i chronić "najsłabsze grupy". 
 
Chcemy zaznaczyć, że palenie marihuany nie jest rzeczą normalną. To silna substancja, która może być szkodliwa - powiedziała przedstawicielka władz. 
 
Holandia w roku 1976 zdepenalizowała spożycie i posiadanie do pięciu gramów marihuany, która jest sprzedawana w coffee shopach. 
 
W całym kraju są 702 takie punkty legalnej sprzedaży miękkich narkotyków. 
 
Do 2011 roku w Amsterdamie mają zostać zamknięte 43 coffee shopy w pobliżu szkół. Ogółem w tym mieście jest 228 coffee shopów.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Blizej-niz-250-m-od-szkoly-sklepiku-z-marihuana-nie-bedzie,wid,11172440,wiadomosc.html

Link to comment
Share on other sites

aaabbbccc, to nowa wiadomosc ze wczoraj. Wczesniej bylo info o zamykanych coffe shopach pod granicami z Belgią, Francją i Niemcami.

Wracajac do tematu, decyzja jak najbardziej sluszna.

Chcemy zaznaczyć, że palenie marihuany nie jest rzeczą normalną

Oczywiscie, ze nie jest, bo w wiekszosci krajow jest ona zakazana, wiec jest to pewna nowosc. Z drugiej strony, czy chcielibysmy, zeby picie piwa dla przyjemnosci w domu czy ogrodzie, bylo traktowane jako nienormalne? Tak samo jest z marihuana. To tak jak alkohol, normalna, nie mocniej uzalezniajaca uzywka, tylko o innym dzialaniu. Co w tym nadzwyczajnego? A no wlasnie to, ze wiekszosc ludzi nie moze sie nia cieszyc (przynajmniej legalnie).

Link to comment
Share on other sites

HanYs przecież nikt im nie zabrania palenia w domu czy ogrodzie. Chodzi o shopy blisko szkół i według mnie to dobry pomysł z likwidacją, tak samo jak przy szkołach nie powinno być barów czy pubów.

Link to comment
Share on other sites

Mowilem o krajach takich jak Polska, czyli tych gdzie pozytywna energia jest zabroniona.

Z zamykaniem przyszkolnych coffe shopow jak najbardziej sie zgadzam, bo zbyt mlodych ludzi trzeba trzymac z daleka od wszelkich uzywek.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+