Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Liście zawijają się do środka


dugimobile

Recommended Posts

Nie do konca jestem pewien czy ten post nadaje sie na szpital bo moja roslinka chyba nie jest jeszcze tak bardzo chora, bynajmniej mam taka nadzieje, ale jak to mowia lepiej zapobiegac niz leczyc Wiec tak jak w temacie... listki pozawijaly sie do srodka zwlaszcza te najmniejsze. Grow box 45x45, 5x 25 energooszczedne swietlowki razem 7000lm, temp 28, wilgotnosc 75-80, wiatraczek tylko mieszajacy powietrze w srodku.

Roslinki maja 2 tygodnie, no name. Jesli ktos mial podobny problem i zna rozwiazanie to prosilbym o pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temp mierze przy szczytach rosliny zeby nie popalic szczytow. Co do niedoboru magnezu to niby wszystko by sie zgadzalo ale jest cos co mnie dziwi bo 2 dni temu przesadzalem roslinki do nowej ziemi i powinny miec wystarczajaca ilosc makro i mikro elementow. Dodatkowo 3-4 godz wczesniej wszystko bylo ok czyli zmiana dokonala sie nagle. Ktos jeszcze mogłby potwierdzic ze to magnez i jak go dodawac?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+