Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Top Skunk 44 / BBQ - Seedsman Seed


bOnGoZ

Recommended Posts

Genetyka: (TOP44 x Skunk#1) x (Skunk#1 x TOP44)
Inna nazwa: BBQ
Odmiana: w przeważającej części sativa (75%)
Typ: stabilizowana hybryda
Okres zbiorów: październik/listopad

Czas kwitnienia: 8 tygodni
Zawartość THC: 13-18%
Liczba nasion w paczce: 10
Cechy charakterystyczne: Łatwa w uprawie (doskonała dla początkujących rolników)

TOP44 jest jedną z najpopularniejszych komercyjnych odmian Nirvany, będąc jednocześnie ich najszybciej dojrzewającą odmianą która w idealnych warunkach może być gotowa już po 6 tygodniach. Odmiana ta nie rośnie bardzo wysoka, a jednocześnie nie krzewi się mocno, co czyni ją doskonałym wyborem do małych domowych ogródków lub uprawy SoG. Moc odmiany Top 44 nie jest pójściem na kompromis względem czasu uprawy – dodatkowo łatwa w uprawie roślina nie traci żadnych walorów jeśli chodzi o zawartość substancji czynnej, smak czy zapach – a ten jest typowy dla Skunka – czyli gęsty i intensywnie „zielony”. Haj należy do długotrwałych, raczej po stronie indici.

Skunk No. 1 użyty w tej krzyżówce został stworzony przez Sama Skunkmana, a sprzedawany był niegdyś przez Seedsman Seeds. Tak jak w wypadku innych naszych Skunkowych hybryd, celem stworzenia Skunk No 1 było otrzymanie dużej rośliny z odpowiednio dużymi topami, jednocześnie możliwie szybko i wcześnie finiszującej. Skunk No 1 to prawdziwy sprinter ;-).

Chociaż Top Skunk 44 został stworzony z myślą o outdoorowych rolnikach w Europie Północnej, niemniej dobrze spisuje się jako roślinka indoorowa. Top Skunk 44 równie chętnie rośnie na balkonach i tarasach. Gama zapachów jest szeroka, jednak oscyluje wokół typowego skunkowego, jednak przełamanego lekką nutą aromatów cytrusowych. Odmiana wytwarza ogromną ilość wielkich, ciężkich topów, których spalenie przyjemnie, szybko i na długo sprowadza do parteru ciało, pozostawiając ducha w przestworzach. Typowa odmiana komercyjna.

Producent: Seedsman Seed

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+