Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Za LEGALIZACJA!!


Slimok

Recommended Posts

Tak jestem za legalizacją!

- Ale... :cry:

...władze polskie w ogóle nie są zorganizowane. Boją się zalegalizować, bo nie wiedzą od czego zacząć. Powoływano się nie raz na Holandię. W Polsce nigdy tak nie będzie. Holandia jest małym, nowoczesnym, bogatym, zorganizowanym i przede wszystkim niezależnym państwem, w którym jakiekolwiek działanie jeśli zostanie rozpoczęte, zostanie też w 100% ukończone. W Polsce ogólnie panuje kryzys i to od dawien dawna. Politycy sami nie wiedzą czego chcą, nie wiedzą co zrobić z kryzysem, a gdzie do myślenia o legalizacji. Nawet jakby miało dojść do zalegalizowania używek typu marihuana, haszysz itp. to byłoby to zrobione w marny sposób. Jestem pewien, że byłaby śmiesznie wysoka akcyza. Wydaje mi się też, że aby dokonać 'cudu' w tym kraju, trzeba zorganizować stowarzyszenie ludzi, którzy znają się na konopiach i oni powinni wystąpić z inicjatywą otworzenia jakiegoś próbnego coffeshop'u lub greenhouse'u. Skontrolowany prototyp takiego ośrodka w Polsce, byłby podstawą dla władz w dalszych krokach. To jest moja wizja. Proszę się nią nie sugerować, jeśli ktoś się ze mną nie zgadza. :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+