Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tworzenie muzyki


PanJan

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Postanowilem zrobic remix "Rob co chcesz" Paktofoniki, no wiec sie Wam pochwale :) heh podklad w stylu psychodelic, bo jezeli chodzi o rap, to jak juz to raczej tego wole posluchac. Mialem tylko wokal Magika, wiec generalnie zrobilem pierwsza zwrotke ;) Napiszcie mi co o tym myślicie :peace:http://www.wrzuta.pl/audio/t7L8JBtYWm/pakt...remix_mag_vocal Musze jeszcze nad masteringiem popracowac, bo np. na sluchawkach dziwnie u mnie brzmi...a na normlanych glosnikach spoko. No ale coz... posluchajcie i wypowiedzcie sie :peace: a no i nie korzystalem z zadnych gotowych lopow. Perkusje, podklad basowy i reszte sam ukladalem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słuchajcie, ja właśnie chciałem zacząć coś tam kręcić, ale nie wiem jaki program na początek cyknąć. Kumpel ma elektryka, a ja chęci :D. Poradzicie coś :D?

PS. Czytałem temat i widzę, że polecacie FL'a ale nie wiem czy do jakiegoś industrialnego rocka się będzie nadawał, bo jak wyżej wspomniałem jestem zielony :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sensi , co to są "piszczały" ? najwyzsze perkusyjne? celowo nie dodawalem :razz: ale potem moze pokombinuje z tym. ByNdZeK, ja nie polecam FL'a. Sam tworze na Reasonie 4, a zaczynalem od Reasona 2 :D i polecam ten kombajn. Poza tym, ludzie jada troche FL'a za brzmienie. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+