Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Tworzenie muzyki

PanJan

Recommended Posts

• Replies 22
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Postanowilem zrobic remix "Rob co chcesz" Paktofoniki, no wiec sie Wam pochwale :) heh podklad w stylu psychodelic, bo jezeli chodzi o rap, to jak juz to raczej tego wole posluchac. Mialem tylko wokal Magika, wiec generalnie zrobilem pierwsza zwrotke ;) Napiszcie mi co o tym myślicie :peace:http://www.wrzuta.pl/audio/t7L8JBtYWm/pakt...remix_mag_vocal Musze jeszcze nad masteringiem popracowac, bo np. na sluchawkach dziwnie u mnie brzmi...a na normlanych glosnikach spoko. No ale coz... posluchajcie i wypowiedzcie sie :peace: a no i nie korzystalem z zadnych gotowych lopow. Perkusje, podklad basowy i reszte sam ukladalem.

Guest Byndzek

Słuchajcie, ja właśnie chciałem zacząć coś tam kręcić, ale nie wiem jaki program na początek cyknąć. Kumpel ma elektryka, a ja chęci :D. Poradzicie coś :D?

PS. Czytałem temat i widzę, że polecacie FL'a ale nie wiem czy do jakiegoś industrialnego rocka się będzie nadawał, bo jak wyżej wspomniałem jestem zielony :D

Sensi , co to są "piszczały" ? najwyzsze perkusyjne? celowo nie dodawalem :razz: ale potem moze pokombinuje z tym. ByNdZeK, ja nie polecam FL'a. Sam tworze na Reasonie 4, a zaczynalem od Reasona 2 :D i polecam ten kombajn. Poza tym, ludzie jada troche FL'a za brzmienie. :peace:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+