Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OutDoor Mix


mooniek13

Recommended Posts

Elo, wszystkim.
W sumie nie wiem od czego zacząc, ale co tu dużo się rozpisywac. Outdoor tegoroczny zaczał się dla mnie pechowo, ponieważ susza roślinkom cały czas się dawała we znaki, a ja nie mogłem im pomóc przez to, że nie byłem tam gdzie moje spoty. Do tego ataki ślimaków itd.

Ale co tu dużo gadac, nie będe się rozpisywał, będe coś w trakcie nawijał, o ile komus się to czytac chce w ogóle.

Zdjęcia mam z przed 2 tygodni, ale niedługo będą świeższe hehe. o nawet z czerwca się coś znajdzie haha.

karteczki oczywiście też nie ma, ale się znajdzie potem jakaś :blant:

Na wstępie powiem coś o nawożeniu. Wszystkie roslinki moje nawożę kristalonem fioletowym NPK 25-8-8 + micro, fosforanem monopotasowym NPK 0-52-34 oraz siarczanem potasu NPK 0-42-0 + 18%S oraz dolomitem.
W zanadrzu mam jeszcze mikrovit3 którym zawsze rośliny wspomoge dolistnie na flo NPK 3,5 - 4,5 - 7, także siarczan magnezu, w przypadku niedoborów magnezu zawsze można użyc na liscie.
Czyli ogółem sama chemia 

Fotki z jednego ze spotów, może opisze co i jak. A więc wygląda to tak,ze są to nieużytki, zarośnięte wierzbami, topólkami k krzewami dzikiej róży oraz wszelkiej maści trawami
Gleba jest jałowa, piaszczysto żwirzasta, czy jaka tam 8) ogólnie nie do uprawy. Więc postanowiłem , że przyniosę jej trochę z pola obok. A na polu też średnia ta glebka, no ale co uprawiamy :]

FOTYYYY, roslinki na tym spocie wysadzone w połowie kwietnia.

10 lipca (słownie dziesiąty lipca) 2008 oczywiście

MEXICAN SATIVA X SHAMAN X DURBAN POISON  - jak widzicie nie był to dla niej szczęśliwy dzień, wygląda na robotę jakiegozwierza, tylko ciekawe czemu jej nie zjadł

Dziś zamiast niej rośnie Fruity thai
Mexicansativaxshamanxdurbanpoison10.jpg

BIG BUD X INDICA PRIDE - pestki z poprzedniego roku, całkiem dobre wyszły te pestki jednak.
Bigbudxindicapride100708r.jpg

Bigbudxindicapride100708r2.jpg

EARLY GIRL - wysadzona 6. czerwca, słabo coś rośnie, ale może bedzie jakaś trawucha z niej
Earlygirl100708r.jpg

I najlepsza roślinka na tym spocie, a raczej parka
SUPER SKUNK X SWISS (dameczka to ta wyższa) i menior z otwartej pestki. Pozwolilem im trochę pokopulowac, a potem rozdzieliłem zakochaną parkę :) Może jakieś peściory będą Tak w ogóle to Super Skunk x swiss kwitnie na tych fotkach już tydzień, a dziś to już 3 tygodnie będą.

SuperskunkxswissmissLdamkaiOtwartap.jpg
tutaj zaszła pomyłak, ta damka to tez roślinka z OP, przpraszam bardzo
SuperskunkxswissPdamkaiOtwartapestk.jpg

Na roślince widac jak szybko reutylizuje pierwiastki z dolnych liści, takie uroki uprawy na jałowej glebie.

pozdro i do usłyszenia outdoorowcy :zbakany:

[ Dodano: 2008-08-17, 10:13 ]
Witajcie po dłuzszej nieobecności, niestety czas, a raczej jego brak daje się mocno we znaki co zaowocowało zaniedbaniem outdooru, zresztą juz od samego poczatku.

Dziś przedstawiam fotki z 5 sierpnia z jednego z dwóch moich spotów na rowie melioracyjnym. W roli głównej shaman, a w drugoplanowej California orange bud x herma sativa no name (moja produkcja pestek).

A więc do rzeczy, znów bez karteczki, ale w końcu sobie o nie przypomne

SHAMAN, wysadzony 15 maja, rośnie w jerzynach, gleby niestety na tym rowie nie ma za dużo, ukopiesz 40 cm, a potem glina . Nawożony w dwóch dawkach moja kompozycja nawozów sztucznych. I raz podlany biohumusem.
Jest po jednym FIMie, planuje jeszcze jakieś małe LST.
Płci nie pokazał, ale wydaje mi się, że będzie damka ponieważ, mam jeszcze jednego shaman i okazał się faciem, także ten na 99% będzie maleńka
Foty są z 5 sierpnia

ShamanrwHC5sierpnia20082.jpg

ShamanrwHC5sierpnia20083.jpg

ShamanrwHC5sierpnia20084.jpg

ShamanrwHC5sierpnia20086.jpg

COB X HERMA SATIVA NO NAME
Wysadzona coś koło 20 lipca, fotki są z 5 sierpnia. Rośnie niedaleko w/w Shamana. Na razie nie mam co o niej pisac. Nawożona jedną dawką moich nawozów.

CoBxHermarwHC5sierpnia20082.jpg

CoBxHermarwHC5sierpnia2008.jpg

Życze wszystkim dobrej pogody, dużych zbiorów, ludziom poszkodowanym nawałnicom silnej woli, uporu w likwidowaniu szkód oraz pomocy sąsiedzkiej. Życze także wszystkim pokoju w Waszych domach oraz pokoju na świecie, który został znów zakłócony. :peace:

[ Dodano: 2008-08-17, 10:38 ]
No i lecimy dalej, tym razem fotki z polanki na mokradłach, daje foty dwóch roślin:
- Fruitbowl x White russina x durban poison x herma no name sativa moja produkcja
- mexican sativa x shaman x durban poison 

Do 3-ciej roślinki, z OP, udało mi się dotrzec, ale padało strasznie i fotek nie udało mi się zrobic. Hehe, ja to jestem hardcore, na spota w burzę :PP Ale fajnie było, przemoklem do ostatniej suchej nitki. Pozdro dla HC outdoorowców.

FB X WR X DP X HERMA NO NAME SATIVA. Roślinka zapylona moją hermą wyciągnięta z palenia, tak samo COB jest zapylone ta samą hermą.

Ogolnie po testach z kumplem zauwazyliśmy, że po zapyleniu hermą wstępuje znacznie więcej damek. A fenotypy roslin są zbliżone bardziej do tej hermy która pyliła niz do matek.
Do rzeczy. Roślinka wysadzona koło 20 lipca, mala jest, ale może coś wyrośnie, jescze ślimak ją trochę dojechał, jak była mała, ale jakoś daje radę.

Gleba na tej polance jest brunatna i obfituje w pruchnice, ogołem nie narzekam. Nawożenie to co zwykle.

Foty z 15 sierpnia, zamazane bo padalo w cholerę :PP
FBxWRxDPxhermasativabrakpci2.jpg

FBxWRxDPxhermasativabrakpci3.jpg

FBxWRxDPxhermasativabrakpci.jpg


MEXICAN SATIVA X SHAMAN X DURBAN POISON, bardzo dobry wigor jak na potrójny cross, wspaniałe wielkie liście, szerokie palce, wspaniała roslinka ogółem, jest damką, ujawniła się juz 3 tygodnie temu, ale zakwitnąc jej się nie chce na razie. Jest po dwóch FIMach, w planie LST jeszcze. Wysadzony był 22 czerwca

Mexicansativaxshamanxdurbanpoiso-2.jpg

Mexicansativaxshamanxdurbanpoisonda.jpg

i zbliżenie chciałem na preflowerka zrobic, ale nie pykło coś, wiadomo deszcz. może bez lampy by wyszlo, ale starałem się aparat uchowac od zamoczenia i nie narazac go na zbyt długie przebywanie na deszczu :PP

Mexicansativaxshamanxdurbanpoiso-1.jpg


Życzę spokoju i pokoju po raz drugi :) :)

Szukamy drogi do szczęścia...
A szczęście jest drogą :)

[ Dodano: 2008-08-17, 10:43 ]
A tutaj foteczka polanki na której uprawiam jeszcze, prawda, że urocza, szkoda, że nie urocza pogoda :PP

polanka.jpg

[ Dodano: 2008-08-24, 09:52 ]
Witam ponownie, robię wjazd tym razem uprawą na dachu, secret spot :)

Coś napisze o tych krzakach.
Roślinki jako sadzonki z 7-mio palczastymi liścmi zostały posadzone do pojemnikow docelowych widocznych na zdjęciach. Nawożone tymi samymi dawkami, przedsiewnie kristalon fioletowy NPK 25-6-6, fosforan monopotasowy 0-52-34 oraz siarczan potasu 0-0-46 + 16% S, dodatkowo wiadomo dolomit oraz siarczan magnezu. Były także raz podlae porządną dawką biohumusa oraz raz podlewałem je mikrovit3 (nawóz na flo polskiej prod. 8-) )

California orange jest po 3-ech Fimach, Killer i dutch po dwóch. Zrobię może jakieś małe LST jeszcze, SCROGa mi się już nie chce :-P .

Pestki zrobiłem samna indoorze zimą. Matkami były killer queen F@, California orange równiez oraz dutch dragon F1 femi od paradise seeds. Zostały zapylone przez hermę (delikatnie, miaęłm po troszku pestek z każdej roślinki i dużo palenia), ktora uzyskałem z pestki z palenia która wyciągnąl kumpel :-P

I tak testujemy te pestki i stwierdzamy, że:
1) Mają dobry wigor i dobrze kiełkują, około 95% skuteczności
2) Fenotypy matek giną, ujawnia się bardziej fenotyp hermy (ojca), byc może fenotypy matek ujawniłyby się w następnym pokoleniu
3) Zdecydowanie większośc damek, jak dotąd na 5 testowanych 5 damek. Wniosek z tego, że oplaca się zapylac hermą )


Killer queen x herma
IMG_1011.jpg
IMG_1027.jpg
IMG_1006.jpg

CoB x herma
IMG_1049.jpg
IMG_1043.jpg
IMG_1061.jpg

dragon x herma
IMG_1031.jpg
IMG_1039.jpg
IMG_1042.jpg

Brak jakichkolwiek oznak hermienia.

pozdrawiam wariatów.
8-)

[ Dodano: 2008-08-24, 10:23 ]
Foty z 20 sierpnia. ROśLINKI - Fruity thai, OP damka, Dutch dragon x herma no name sativa, Colombian Red haze x 2

Elo ponownie. Daje foteczki z 20 sierpnia w/w odmianek.

Lecimy Fruity Thai
Wysadzona była w połowie lipca na miejscówkę, rośnie zamiast tego zlamanego mexican x shaman x durban. Ciekawa indyjka z domieszka tajskich genów sativy . odmianak jest pokolenia F1 z Holandii od Ceres seeds. Rośnie bardzo ladnie, tylko szkoda, że nawet płci do tej pory nie pokazała :PP Nawożona tym co zwykle, przy innych krzaczorach, czyli moja chemia. Rośnie na słabej glebie wymieszanej 50/50 gleba ze spota + gleba z pola obok. Bez treningu.
FruityThaibrakpci20sierpnia.jpg

Co mamy dalej, a więc obok rośnie

damka z OP
Wcześniej napisałem, że to Super skunk x swiss, ale mi się powalio, to jest OP. Zapylenie, które pokazywalem wcześniej powiodło się . Roślina zaczęła kwitnac na początku lipca, także dochodzi długo bo jest jeszcze nie gotowa, zostało 2-3 tyg. Ale pesteczki już są i je zbieram

Będzie coś super wczesnego na drugi rok 8) A to, że roslinka z Op, to nie oznacza, że słaba, ładnie się oszrania żywiczką i elegancko owocowo śmierdzi.

OPdamka20sierpnia3.jpg
ma około 1,6 metra

Na zbliżeniach widoczne pesteczki na topikach
OPdamka20sierpniamakro8.jpg
OPdamka20sierpniamakro7.jpg
OPdamka20sierpniamakro6.jpg
OPdamka20sierpniamakro4.jpg

Foty pesteczek
OPdamka20sierpniapestkinadoni.jpg
OPdamka20sierpniapestkiwtorebceswie.jpg
OPdamka20sierpniapestkinakartce.jpg

A oto Dutch dragon x herma no name sativa, rośnie na spocie gdzie jest czysta glina, pokazał się jako damka
Wysadzony około 20 lipca.
dutchdragonxhermanonamesativa20s-4.jpg
dutchdragonxhermanonamesativa20sier.jpg
dutchdragonxhermanonamesativa20s-1.jpg

Colombian Red Haze, damka pierwsza
Rośnie także na glinie, ale nie chce się jej jednak zakwitnac. Wysadzona była 20 maja, szkoda, że nie udalo mi się jej wcześniej wysadzic, może by coś pykło, a tak to chyba na makumbe pójdzie. Śmierdzi niesamowicie, wygląda wspaniale jak dla mnie.

ColobianredHazeIdamka20sierpnia.jpg
ColobianredHazeIdamka20sierpnialic2.jpg
ColobianredHazeIdamka20sierpniamakr.jpg

a tutaj drugi Colombian red haze, tez damka, rośnie kilka metrów obok tej pierwszej

Ta sama sytuacja, nie kwitnie tylko preflowery. Calkowicie inny fenotyp od pierwszej roślinki.

ColobianredHazeIIdamka20sierpnia2.jpg
ColobianredHazeIIdamka20sierpniamak.jpg

A na koniec dzisiaj, życze smacznego

smacznego.jpg

[ Dodano: 2008-08-26, 15:21 ]
I znów jestem.
Witam wszystkich. Oj dzieję, się dzieje u mnie, roślinki wreszcie przejawiają chęc zakwitnięcia jakąś.

Dziś przedstawiam come back na mokradła, czyli będzie:

Fruitbowl x Whiterussian x durban x herma sativa no name
Mexican sativa x shaman x Durban poison 

Przynajmniej foty będą lepsze niż poprzednio bo tragedia wtedy jak padalo

Tak w ogóle mam 3 zajebiste zapylacze, czyli Shaman, Cannadian oraz herma no name sativa F2.

Tak tak, ta herma kttóra zapylalem na indoorze dała także pestki sama w sobie oczywiście i tak się sklada, że mam jednego potomka na oucie i jest hermą je je je.

Tłumaczę czemu się cieszę. Ciesze się bo mam jeszcze tych pestek troszkę czyli geny mam na razie w zapasie. A jak do tej pory z pestek, które otrzymałem z matek zapylonych tą hermą na 8 roślinek 8 jest damek. Czyli, że zrobilem pestki femi, albo mam zajebistego fuksa Haha, ciekawe ciekawe.
A wszystko zaczęło się od pestki wyciągnietej ze strónówki, która to sadzonka trafila do mnie i mi namieszała. Ach, życie jest wspaniałe i pelne zakrętów, szkoda, że czasem za ostrych :zbakany:
Dobra, ja tu pisze, a ciekawe ile osób przeczytało to w ogóle, haha, już to widzę :joint:

Lecę z fotkami:

FB x WR x DP x herma no name sativa

No tak, ujawniła się i jest damką, wspaniale. Ciekawe czy zachce się jej zakwitnąc 8) Foty z 24 sierpnia
FBxWRxDPxhermanonamesativadamkap-2.jpg
FBxWRxDPxhermanonamesativadamkap-1.jpg

No i Mexican sativa x shaman x durban poison 
Kozackaaa jest ta roślinka, szkoda na prawdę, że tak póxno zostala wysadzona czyli 22 czerwca, a do tego miała slaby start z mojego braku czasu bo moglaby się rozrosnac mega kozacko. Ale jest co widac, nie będzie źle, ważne, że chyba zbiera się do kwitnienia, to bedzie ją można do 15 października ciachnąc
MexicansativaxShamanxDurbandamka2.jpg
MexicansativaxShamanxDurbandamka.jpg
MexicansativaxShamanxDurbandamka-1.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+