Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jack Herer - Sensi Seeds


xrbsx

Recommended Posts

Witam strasznie zaciekawila mnie ta odmiana oto info:

"Prawdziwa „śmietanka” wśród konopi, a być może najbardziej wyjątkowa ganja, jaką kiedykolwiek uda się Wam zapalić. Ten szczep cieszy się reputacją najczęściej nagradzanej odmiany w historii festiwali konopi. Dotychczasowe dziewięć nagród stanowiłoby szczyt uznania dla każdego innego szczepu, ale Jack Herer poszedł o krok dalej, zdobywając status jedynej odmiany konopi oficjalnie przepisywanej przez lekarzy i wydawanej na receptę w holenderskich aptekach, jako spełniającej normy wyrobu medycznego.

* Typ: Sativa/Indica

* Czas kwitnienia: 50-70 dni
* Środowisko: indoor
* Wysokość: 150-180 cm
* Zbiory: 125 gr


Wiecie cos wiecej o tej odmianie moze ktos uprawiał palił z tego co pisza to prawdziwea boginii i ma dosc krótki czas kwitnienia bardzo jestem ciekawy jej high-u w najblizszym czasie biore sie za boxa i rozwazam ta odmianke :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja paliłem kilka lat temu jak brat z holandii przywiózł. W tamtym czasie bardzo mało paliłem. Zajaraliśmy jednego skręta na 4 i niestety przepaliłem się hehe mroczka załapałem i pół dnia spędziłem na ławce w parku ledwo zipiąć.

tyle pamiętam. A ile to ma zawartości THC???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+