Pod względem pogody Lipton totalny, za wyjątkiem temperatury, to jak jesień...
Jak mówicie, czekać jeszcze, czy już można kosić? Listki zaczynają się żółte robić, podlewam co drugi dzień.
Elo👊 cóż mogę powiedzieć zawsze to jest jakiś wyniki i zawszę może być gorzej. I co do końcowego wyniku to wpływa na niego dużo rzeczy takich jak pn. Woda jak podlegasz i do mineralnych najlepiej podlewać wodą z RO. Do tego też nie wiem o jakim RC podawałem pożywki ale pewnie jak zaleca producent ale mogę ci polecić żebyś na kwitnieniu dodał mono potassium od canna 16% i traktuj to jako booster, robi robotę i jak jechałem na mineralnych tripart to była moja tajna broń 😅😉
Aha i w sobotę założyłem ramę z siatką i zaczynam ostatni etap przygotowań do flipa 😉 A w niedzielę dostały po cztery litery właśnie wspomnianego wcześniej inokulantu mikrobiologicznego ( ekstraktu)
Rekomendowane komentarze
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.