Jump to content
thc-thc

centrummarihuany

Snoop Dogg Jednak Nie Rzuca Palenia Marihuany


Macky

717 views

Snoop Dogg zaszokował fanów w zeszłym tygodniu, gdy oświadczył, że "rezygnuje z dymu" (ang. giving up smoke), czyli rezygnuje z palenia, co wielu odebrało jako rezygnację z zamiłowania do marihuany - ale okazuje się, że jest tylko chwyt marketingowy.

O co chodzi w całym zamieszaniu związanym ze Snoop Dogg'iem rzucającym marihuanę?

W poniedziałek legenda hip-hopu zaprezentowała nową reklamę, w której mówi, że rezygnuje z dymu - promując Solo Stove, markę bezdymnych palenisk. Snoop wyjaśnił, że jego wcześniejszy komentarz odnosił się do jego zamiłowania do siedzenia przy ognisku bez dymu, który powoduje kaszel i lepki zapach ubrań. Raper początkowo nie sprecyzował, czy rezygnuje z marihuany i nie odpowiadał na komentarze, prosząc fanów o uszanowanie jego prywatności.

Na chwyt nabrało się wiele mediów głównego nurtu - The Independent, BBC i CNN ochoczo informowały o tym wydarzeniu. Ma to sens, że zostało to uznane za warte opublikowania: jest to jeden z odnoszących największe sukcesy artystów na świecie, który jest znany ze swojej miłości do marihuany.

Jednak jego fani zalali jego stronę w mediach społecznościowych, twierdząc, że zostali "oszukani" przez ogłoszenie o rzuceniu marihuany, a inni nazwali to "mistrzem chwytów marketingowych".

W komunikacie prasowym Snoop powiedział, że uwielbia ogniska organizowane na zewnątrz, ale dym dym bardzo mu przeszkadza. Firma Solo Stove rozwiązała ten problem i nie musi więcej się zmagać z dymem. 

Marka potwierdziła, że Snoop jest ich nową twarzą reklamą i udzieli więcej informacji w poniedziałek 27 listopada o godzinie 4:20 PM. Celowo została podana data 4:20 PM (16:20), ponieważ to slang w kulturze konopi oznaczający konsumpcję marihuany i haszyszu. O tym, że raper nie przestał palić świadczy także fakt, że na jednym ze zdjęć prasowych widać, jak Snoop wydmuchuje trochę dymu z ust, co sugeruje, że tak naprawdę nie skończył z paleniem.

Co twierdzą fani o tym chwycie marketingowym?

Fani początkowo nie byli przekonani, czy informacja o rzuceniu palenia przez rapera jest prawdą, a niektórzy słusznie zastanawiali się, czy był to tylko chwyt reklamowy w zeszłym tygodniu.

"Rzucam palenie", raper tajemniczo twierdził w swoim oryginalnym wpisie w mediach społecznościowych, który zawierał pełniejsze oświadczenie o treści: "Po długich rozważaniach z rodziną postanowiłem rzucić palenie". 52-latek dodał przed podpisaniem wiadomości: "Proszę o uszanowanie mojej prywatności".

Teraz fani z radością komentują ten chwyt marketingowy. Wielu fanów twierdzi, że zostali zmuszeni do przemyślenia całego swojego życia i spożycia marihuany z powodu bezdymnego pieca. Inni twierdzą, że nie to normalne i Snoop nigdy nie odrzuciłby sowitego czeku reklamowego. 

Początkowo było to szokiem dla fanów legendarnego rapera ze względu na jego otwarte uznanie dla narkotyku, które rozszerzyło się na liczne przedsięwzięcia biznesowe, w tym produkty spożywcze, odmiany marihuany i cyfrową działalność medialną poświęconą wiadomościom związanym z marihuaną.

W 2015 roku artysta uruchomił swoją własną platformę o nazwie Merry Jane, która służy jako centrum informacji dla wszystkich zainteresowanych marihuaną, od okazjonalnych po codziennych palaczy.

Snoop Dogg nie rzuca marihuany, jednak jakiś czas temu ograniczył jej spożycie

Kiedyś twierdzono, że raper - urodzony jako Calvin Cordozar Broadus Jr - miał kogoś, kto zwijał dla niego 75-150 jointów dziennie. Renegade Piranha twierdziła, że jest osobistym "skręcaczem jointów" Snoopa i wspomniała, że wykorzystywała do tego celu około 200 gram marihuany dzienie, co wydaje się przesadą. To mniej więcej od 75 do 150 jointów dziennie. Najwidoczniej starczała dla całej ekipy Snoop'a.

Jednak w marcu tego roku Snoop Dogg przyznał, że ograniczył spożycie marihuany po tym, jak został dziadkiem. Rozmawiając z mediami w marcu bieżącego roku, Snoop powiedział, że zmniejszył ilość palonej marihuany po tym, jak jego najstarsze dziecko Cordé zostało ojcem syna Ziona w 2015 roku.

Raper przyznał, że "zostanie dziadkiem go zmieniło". Z jego słów można wywnioskować, że troszczy się o swój styl życia i o to z jakimi ludźmi przebywa, ponieważ chce doświadczyć dorastania swoich wnuków w pełni sił. Dodał, że "Jedynym sposobem, w jaki mogę to zrobić, jest podjęcie kroków zapobiegawczych, jeśli chodzi o to, jak spędzam czas, z kim się spotykam, gdzie wychodzę, co spożywam, co jem. Czy po prostu robię to, co powinienem?"

Jak widać, dla Snopp Dogg'a jest to bardzo ważne, przypomnijmy, że jest on ojcem czwórki dzieci, a dokładnie: 28-letniego Cordé, 26-letniego Cordella i 23-letniej Cori z 25-letniego małżeństwa z Shante Broadus oraz 25-letniego syna Juliana z poprzedniego związku z Laurie Holmond.

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+