Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Canadian


mooniek13

Recommended Posts

 

Canadian to połączenie Grapefruita oraz afrykańskiej Burmese, która występuje tylko

i wyłącznie w Burmie.
Czysta Sativa. Odznacza się niezwykle słodko-cytrusowym aromatem.
Wytwarza bardzo zbite, obfite, fioletowe kwiaty.
Dobry wybór na out, dochodzi bez problemów.
Nie sprawia większych problemów w uprawie.
 
* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor
* Genotyp: czysta Sativa
* Zapach: słodko-owocowy
* Smak: słodko-owocowy
* Wysokość rośliny: wysoka
* Działanie: euforia, lekkość ducha
* Poziom THC:
* Czas uprawy: wrzesień-październik
* Zbiór (1 roślina) :
* Trudność hodowli: łatwa - polecana początkującym

 

 

Ja byłem na Reeferman Seeds i jest to właśnie tak jak napisał nasiona.oz, krzyżówka grapefruita z Burmese. O grapefruitcie można na necie bez problemu znaleźć info (jest to prawie czysta sativka, dojrzeje raczej po połowie października), Burmese jest to czysta sativka z Burmy, czyli odmiana wywodząca się tylko i wyłącznie z tamtego regionu, moje 2 cannadiany są już na oucie, zobaczymy co z tego będzie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

ja mam teraz cannadiana w boxie u siebie. juz powoli dochodzi. Fajna roslina nie powiem bardzo szybko kwitnie. Moc tez konkretna mimo ze mam f2 to siekacz konkretny jest.

ogolnie na indoor nie polecam bo sa inne lepsze odmiany pod lampe ale na outa nadaje sie w 100% szczegolnie pod polskie slonko. Dochodzi kazdego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

O ile mnie pamiec nie myli to canadian to połączenie Blackberry x Burmese a to co tm na gorze npisali czyli Grapefruit x Burmese to inaczej passionfruit :)

Kule pochodzą od Vancouver Island Seed Co...

Cannadian od Reeferman Seeds ma wlasnie taka genetyke Grapefruit x Burmese.Cannadian, ktorego oferowal salvia, to juz wogole co innego bylo.A Cannadian od Vancouver Island Seed Co jak widac to Blackberry x Burmese .Nazwa odmian moze byc taka sama, ale ogolnie moga sie od siebie sporo roznic.Dlatego zawsze kiedy opisujemy jakas odmiane, powinnismy zaznaczyc od jakiego jest breedera :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+