Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

RSO wysokiej jakosci - tylko w celach leczniczych!

Recommended Posts

Witam. Jestem w stanie pomoc jesli ktos jest w pilnej potrzebie i poszukuje wysokiej jakosci, sprawdzonego naturalnego RSO tylko w celach leczniczych. Niestety realia dzis sa jakie sa, i prawda jest ze jak sie uda zdobyc to magiczne lekarstwo, co juz samo w sobie jest niezwykle trudne, to np dla niezamoznej osoby potrzebujacej, cierpiacej, chorej... w wiekszosci przypadkow bez doswiadczenia i znajacej 'te' kwestie tylko z teorii, najgorszym jest brak posiadania punktu odniesienia... i przekonalam sie o tym na wlasnej skorze bo nie przechodzilo mi przez mysl wtedy ze cos za co czlowiek jest w stanie poswiecic materialny dorobek swojego zycia moze dostac to kiepskiej jakosci Zrozumialym i oczywistym jedynie jest jakt ze pieniadze wtedy nie maja zadnego znaczenia na tle jak bezcenne jest zdrowie i zycie. W pozniejszym czasie po takiej kuracji ktora nie przyniosi porzadanych rezultatow czlowiek jedyne o czym jest przekonany to ze kuracja po prostu nie dziala. Ja mialam to szczescie ze znajoma przekonala mnie i uswiadomila ze takie sytuacje maja miejsce i zeby jeszcze raz sprobowac, i kolejny... az po kilku nieudanych probach trafilam ostatecznie na zrodlo z ktorego w koncu kuracja przyniosla finalnie porzadane rezultaty. W zwiazku z tym, jezeli ktos szuka a nie chce przechodzic tego co ja przeszlam i jest w potrzebie to szczerze moge polecic kontakt gdzie w niewygorowanej cenie mozna uzyskac ze tak to nazwe sprawdzona przezemnie osobiscie 'pomoc'. Z tego co wydedukowalam jest to badz sa to osoby z polski, pasjonaci, ktorzy robia to z zamilowania, i w celu niesienia pomocy innym, a co najbardziej zadumiewajace - po kosztach. Olej jest w 100% naturalny, uzyskiwany tylko za pomoca alkoholu etylowego ze sprawdzonych legalnych zrodel czyli inaczej mowiac normalnego spirytusu takiego jak na nalewke ktory mozna kupic np w monopolowym. Kontakt jedynie mailowy - mariakonopnicka@tutanota.com . Platnosci z gory i niestety z wiadomych przyczyn jedynie w kryptowalutach lecz o tyle dobrze ze w dowolnej kryprowalucie. Polecam od razu krotko i zwiezle napisac co, ile, i gdzie. a w mailu zwrotnym otrzymamy jaka kwote i gdzie trzeba wplacic. Po dokonaniu platnosci po kilku dniach paczke odbieramy w paczkomacie wczeniej ustalonym. i tyle. Jesli komus to pomoze bardzo sie ciesze i pozdrawiam serdecznie zyczac szybkiego powrotu do zdrowia.

A ja ostrzegam !  

Wszelkie takie wpłaty huj wie komu mogą zniknąć lub tak jak w opisie który razi w oczy błędami, można dostać przypalony olej...

Chcesz ratować ? Zrób sam ! 

Niestety ale 99% osób Was przekręci... 

Jeżeli znajdzie się parę osób chętnych to zapraszam do mnie. Zorganizujemy to na terenie Hiszpanii (teren Cataloni). Olej zrobię ja, marihuanę do przerobienia kupimy z legalnego źródła poprzez klub konopny lub bezpośrednio od growera. Jeżeli będzie taka potrzeba zrobimy wszystko sami. Doświadczenie mam. Oleje już robiłem, mojego pierwszego RSO nawet jest fotorelacja. 

Marihuana kupiona - mniejszy wybór odmian, nie wiadomo jakie nawozy użyte, mniejsza jakość ale nadal skutecznie. Czas to parę dni, myślę że w tygodniowy pobyt wszystko zrobimy. Możecie być przy całym procesie. 

Marihuana własnej produkcji - czas 4 miesiące - najwyższa jakość, możecie doglądać lub być przy całym procesie.