Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy nie jest za nisko? 600w


Szkockatrawa

Recommended Posts

Wszystko zależy od tego jak wysoki masz box, według mnie takie minimum to jest 40-50cm od szczytu roślin żeby ich nie popaliło a 600 potrafi przygrzac. Kwestia wysokości roslin powinna być planowana już na etapie wyboru odmiany/odmian. Jeśli masz jakieś sativy co rosną na dworze po 3m to możesz mieć problem jeśli masz niskiego boxa. 

Pamiętaj również że możesz zawsze zrobić łamanie łodygi na zakładkę co moze uratować dupę w sytuacji krytycznej. Sam tak miałem i mi uratowało bo lemon haze miał ochotę wyjść góra z boxa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tam mam same automaty i będzie trening lst. Obecnie walczę z temp przy podłodze. Lampa daja 24c przy sadzonkach i dość łatwo mogę to kontrolować dając np dużo wyżej lampe i balast ustawiając na 600w lub włączając wyciąg z cooltube przy podłodze jest 11 i to mnie martwi czy nie steruje to roślin bardzo 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temperatura przy roślinkach musi mieć w momencie palenia się światła ok 23-26 stopni najlepiej a w nocy żeby nie spadła poniżej 16. Lampa musi być min. 40-50cm od roślin. Jeśli w tej konfiguracji nie masz odpowiedniej temp. Musisz pomyśleć o Macie/Kablu grzewczym lub grzejniku rurowym. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+